Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúról meg vagy győződv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúról meg vagy győződve, hogy nem jön be neked, akkor ha később nagyon összebarátkoztok lehetséges hogy egyszer még érezni fogsz szexuális vonzalmat is?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, sokat beszélgetünk. Illetve mostanában már kevesebbet. Különös érzéseim vannak vele kapcsolatba, valahogy állandóan vele akarok beszélgetni. Olyan mintha szerelmes lennék a belső tulajdonságaiba. Külsőleg viszont nem kifejezettem tetszik, eddig meg voltam róla győződve, viszont elkezdtem mostanában nézegetni, de nem tudom csak azért-e mert tudom hogy ennél mélyebb szintre amin vagyunk nem engedi a kapcsolatunkat, de én érzelmileg mégis többet akarok. Elmondta hogy bejövök neki, így az is eszembe jutott hogy fél hogy belém szeret, azért kerül és beszélget velem kevesebbet.


Kialakulhat később is vonzalom, vagy csak félek hogy elveszítem? Járt már valaki hasonló cipőben?

17/L



2012. dec. 20. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
én voltam így és jó lett a szex is :)
2012. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a hosszas beszélgetéseitek hatására sem alakult ki a szexuális vonzalom, már nem is fog.
2012. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hoszzasan beszélgetünk, és lehet alakul, mert kezdek rá felfigyelni úgy, mint fiú, csak nem tudom ez tényleg amiatt van-e, vagy csak erőltetett. Érzem mennyire tudna szeretni és ez az ami hajt.
2012. dec. 20. 19:21
 4/6 Tyler913 ***** válasza:
Hát ha azért szereted,mert ő meg rajong érted,arra nem igazán lehet alapozni egy kapcsolatot. A szeretet önmagában nem elég. És ha most nem érzel iránta szexuális vonzalmat, szerintem már nem is igazán fogsz. Bár ki tudja,nem ismerlek Téged,csak a saját és mások tapasztalata alapján írom,amit írok.
2012. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem rajong értem, csak bejövök neki, ennek van oka de nem írom le

inkább én rajongok érte emberileg

2012. dec. 20. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon. Ha valakivel semleges viszonyban voltam, és nem mellesleg egyáltalán nem jött be, azzal hiába kezdtem el barátkozni a továbbiakban, maximum annyit ért el, hogy mint embert nagyra tartottam és nagyon megkedveltem, de szexuálisan akkor sem vonzott továbbra sem. Épp ezért a kapcsolat is ki volt lőve.


Te szerintem inkább vagy szeretethiányos, mintsem tényleg vonzódsz a fiú iránt, de ez nem baj, csak ne vezesd félre szegényt.


21L

2012. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!