Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nem tudom, valószinűleg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem tudom, valószinűleg, ez szerelem rá gondolok mindig, de amióta megismertem egy lányt nincs étvágyam, reggel nem birok enni, idáig birtam, délben se tudok, és este se : D semmihez nincs étvágyam azóta ezmi?

Figyelt kérdés
Van köze egymáshoz ?mert ez pont azóta van mióta megismertem és randizgatunk Nem tudok enni : DD 18/F

2012. dec. 20. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van köze.:)

És amúgy hogy érzed Magad?

2012. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Huh, valószínüleg szerelmes vagy, és igen, ez összefügg szerintem. :D Júniusban beleszerettem egy fiúba , és egy ideig nem hogy étvágyam nem volt, de aludni sem tudtam, folyamatosan vmi izgalom volt bennem, nagyon jó volt :)) Csak vége lett :( De hajrá! :))
2012. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szarul :D elég b*zis nekem most ez az egész:D , de belül a testemben nagyon fura érzés van :) még soha nem éreztem ilyet.
2012. dec. 20. 19:38
 4/14 A kérdező kommentje:
értem :) muszáj sikerülnie! :D
2012. dec. 20. 19:39
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Én pedig pont forditva vagyok.Mióta megismertem állmaim pasiját eszem,nasizom,gömbölyödtem,pedig nem talállkoztunk!
2012. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:)) Nem tudom , lehet Nemtől is függ :)
2012. dec. 20. 19:42
 7/14 anonim ***** válasza:
:),nem tudom,de elõtte alig ettem,hát olyan is voltam.Ilyen a szerelem:))
2012. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy meg fog már valami változni, mert ugy korog a gyomrom lehet éhen halok , úgy hogy nem vagyok éhes :D koplalok napok óta nem is értem... pedig sportolo vagyok , kellene a tápanyag , de Isteneem , katasztrófa ez a szerelem
2012. dec. 20. 20:28
 9/14 anonim ***** válasza:

B.zis?:) Mééér?:)


Ha a testedben is érzed, akkor ez az.

Asszem, ez az ismertetőjegye, legalábbis amikor én a testemben is érzem az érzelmet, és fogyok is, azt szoktam szerelemnek elkönyvelni.

És mit érzel a testedben pontosan?

Nekem olyan szokott lenni, mintha felhő volna amellkasomban, vagy mintha süppedő fövenyen járnék, vagy mindez együtt.:)


És neki megmondtad? Vagy érezteted vele?

Randiztok?

2012. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert én nem ilyen fajta srác vagyok hogy ilyenekröl irjon és 'nyavajogjon' :) hát nem tudom kb azt amit te irtál azt érzem én is , de nem egészen , az enyém nagyon különleges :)) :D ö keresett meg:) és igen randizunk , volt már 3-4 alkalom , de még semmi komoly sajnaa, csak beszélgetések :)
2012. dec. 20. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!