Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen pasit szeretnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen pasit szeretnétek magatoknak?

Figyelt kérdés
Milyen pasit szeretnétek? Hajszín, hajhossz, hajviselet, stb testalkat, méretek, személyiségjegye, minden apró részlet, úgy is el fogom olvasni az egészet
2012. dec. 20. 22:02
 1/9 anonim válasza:
barna,csak pár cm(ne legyen vállig érő, brrrr...),nem kell a zselé..,izmos de nem túlzottan, nálam magasabb és vékony,kedves helyes okos aranyos kellőképpen-hülye vicces...rossz, de a kedvemért jó :D
2012. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az ideálistökéletes pasi magas(180 feletti) nagydarab,mackós, sötétbarna hajú, barna szemű,nagyonfehér bőrű, jöhet egy kis kecskeszakáll, hosszabb hullámos haj,és szemüveg :)

legyen nagyon okos,legyen valami olyan hobbija mint nekem a tánc, amit nagyon szeret, jó humorú és gondoskodó.

2012. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyen egy épkézláb melója, iskolai végzettsége, szoruljon bele némi ambíció, legyen talpraesett, határozott, türelmes, udvarias. Külsőre nincs konkrét elvárásom/elképzelésem, de az nem árt, ha a szemei barnák... Ja, és legyen sokkal idősebb tőlem.
2012. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én álmaim férfija az aki a volt barátom :(

Nem túl magas nálam, mert utálok lábujjhegyre állni, legyen azért nagydarab lehet zsír de azért izmos is, szépen arányosan, nem baj ha kövér mert az exem az volt és nem érdekelt. Legyen velem nagyon kedves, érzelmes, magabiztos, határozott, meghallgasson engem és figyeljen rám.

Haajhossz az igazából mindegy exemnek majdnem hátközépig érő haja volt, ő ilyen rockos fajta volt, de eljött velem discoba ha nagyon kértem :) szemszín mindegy, nem ez határozza meg a szerelmet, méret sem a lényeg úgy igazából. Öltözködésből annyi az elvárásom hogy normálisan nézzen ki, ne úgy mint egy hajléktalan. Lehetőleg legyen ápolt a bőre, azért foglalkozzon magával, borosta kisebb kecskeszakáll egyáltalán nem zavar. 20/L

2012. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Külső.: Közép magas, kopasz, izmos karok, ici-pici hasi, barna szemek, 72kg tömör gyönyör :D

Belső.: Édes, baromi kedves, figyelmes, olykor vad és temperamentumos, jókat lehessen vele dumálni, nevetni vagy épp sírni :D Azt hiszem, a férjem személyében megtaláltam :D

2012. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen pasit? Egy igazi férfit szeretnék. Ha a külső jegyeket nézzük, ne legyen egy tápos hímegyed. Látszódjon, hogy emberes vagy, hogy jó fizikumú, és ápolt. A haja legyen rövid, ezen belül mindegy, hogy mennyire rövid, csak ne legyen hosszú. Nekem tetszenek a markánsabb arcú férfiak is, vagy azok, akiknek különlegesebb az arcuk. És ott van a hang. Ez sokféle lehet, így nem tudom megmondani konkrétan milyen tetszik. Csak ha meghallom, eldöntöm, hogy tetszik-e vagy sem.

De ezek a külsőségek. Ami igazán megfog, az a kisugárzás, és a NÉZÉSE egy férfinak. Szeretem a mélyreható tekintetet. Legyen humora. Az nagyon fontos, hogy vicces legyen, de hát kinek milyen a humora ugyebár. Legyen határozott. Amire én nagyon ráuntam már, az az, hogy sokan nem mernek lépést tenni. Ezt nem szeretem. A férfinak ez a dolga. Neki kell meghódítania egy nőt. Ha pedig elutasítást kap, akkor pedig fel kell tudni állnia, és nem azt csinálni, hogy a következő potenciális nőnél már nem mer próbálkozni, mert úgysem sikerülne neki. Egy férfinak ilyen téren erősebbnek kell lennie. Ugyanakkor ne akarjon túlságosan dominálni, de ne is legyen papucs. De ami még ezeknél is fontosabb nekem, hogy legyen megértő és figyelmes. Ez sablonosan hangzik, de kevés olyan tulajdonság van, ami kárpótolni tudná azt, amikor elmondasz valamit, és látod, hogy tényleg figyelnek rád, tényleg érdekled őket, egyszerűen látod a szemében. Ez ritka. Legyen önálló véleménye! Ez is hülyén hangzik, de legyen bátor. Legyen bátor kimondani az érzéseit. Legyen képes megbeszélni a problémákat, és ne csak a homokba dugni a fejét, vagy csak azt mondani, hogy mindegy. Nagyon sok férfi nem képes bocsánatot kérni sem. Pedig néha nem ártana. Jó a magabiztosság is, és az is, ha biztonságban érezhetem magamat mellette. Engem nem zavar a káromkodás sem, de azért nem kell sokszor ok nélkül, apróságok miatt cifrábbaknál cifrábbakat mondani. Ezért jó, hogyha türelmes. Ha meg tud nyugtatni.

És persze tudjon értelmesen beszélni, és itt nem a műveltségre célzok, hanem szimplán az értelmes beszédre.

Nagyjából ennyi. Lehet túl sok elvárásnak tűnik, de most nyilván ez a személyes véleményem, nincsenek ideáljaim, valakiben vagy megfog valami, vagy nem, de ha már meg kell fogalmazni, hogy milyen tetszene, azt hiszem ezeket mondanám.

2012. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah és írták előttem, hogy legyen temperamentumos. Hát igen. Legyen tüzes. És még annyit, én szeretem, ha kicsit, nem túl nagyon, de borostás, és azt is ha szőrös. Mármint, nem szeretem, ha tök csupasz. Legyen rajta jó kis szőr. :D
2012. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem semmi, akármilyen idős is vagyok, akármilyen befolyásos is vagyok, ezek azok a dolgot amikre egyedül nem tudtam volna rájönni, igazából semmi hasznom nem származott belőle, de köszönöm a segítséget.

Egyébként az haj lenne ha, az ég egy adta világon semmin sem tudna sírni? Ha nincs semmi ami meg siratja, vagy még sosem sírt?

2012. dec. 20. 22:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy baj-e. Párkapcsolati szempontból szerintem nem probléma, de lehet el kellene gondolkodnod azon, hogy mitől lehet az, hogy nem tudsz sírni. Ennek szerintem elég mély lelki okai vannak. A sírással az ember felszabadul, megkönnyebbül, ezzel ki lehet adni a stresszt, oldani lehet az érzelmi blokkokat. Szóval szerintem a saját érdekedben kellene rájönni arra, hogy mi lehet az ok. Az elnyomott érzések indulatok mindenféle betegséghez vezetnek.

Persze az is lehet, hogy nem ért még olyan dolog az életedben, amin sírhattál volna, azon kívül meg lehet, hogy szimplán nem érint meg semmi, ami kicsit érzéketlenségre utal. De persze attól, hogy valaki nem tud sírni, nem jelenti azt, hogy érzéketlen lenne. Nem ismerem az életedet, úgyhogy nem tudom. Szép napot!:)

2012. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!