Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik már egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik már egy férfi az életemből. Hogy álljak fel ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Már több mint másfél éve nincs barátom.Az előző gyönyörűen megalázott,megcsalt.Akkor nagyon magamba zuhantam.Nem tudok megnyílni azóta egy férfinak se.Pedig ők próbálnak engem jobban megismerni,amit szeretnék is de közbe meg félek.Legbelül érzem hogy szükségem lenne egy társra,aki hazavár munka után,aki mellé odalehet bújni,aki megszeretget.De mi van akkor ha találok egy fiút akinek képes leszek megnyílni,de ő szépen átvág mint ahogy az előző barátom.Szar egy helyzet és nem tudom hogy másszak ki belőle.
2011. jún. 10. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de szexkapcsolathoz nem lenne kedved?
2011. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy odabújós lánynak örülnék.

Ha gondolod írj privit,ismerkedjünk.

2011. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek annyi különbséggel, hogy nekem még kapcsolatoms se volt és fiú vagyok, már nagyon vágyom, hogy igazán tudjak valakibe beleszeretni és ő viszonozza ezt.


Egyedül nem éri meg élni sem! :S

2011. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk kezdetnek az jó ha itt beszélgetsz fiúkkal és ha találsz vki olyat úgyis érezni fogod
2011. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenkiben azt látod, hogy ő is át fog verni, akkor nem fog menni...
2011. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam, mint te... bár engem nem csalt meg az exem, de nagyon rossz élményekkel szálltam ki abból a kapcsolatból. Ez picit több, mint egy éve volt, és ugyanúgy voltam, mint te... aki közeledni próbált azt finoman vagy kevésbé finoman elküldtem, mindenkivel távolságtartó és túlzottan visszautasító voltam... Amíg meg nem ismertem a mostani barátomat. Igaz, még csak 3 hete vagyunk együtt, de mint valami megérzés, egyből tudtam, hogy őt nem szabad "elijesztenem" magamtól. Persze nem nyíltam meg neki rögtön, sőt, még most sem teljesen, de majd ha olyan sráccal találkozol, aki felé érdemes lesz nyitnod, akkor nyitni is fogsz... biztos vagyok benne.

Kitartás! És sok sikert :)

22/L

2011. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 krameri ***** válasza:

persze, benne van a kockázat minden kapcsolatban, hogy csúnya lesz a vége, de ha nem vállalod a kockázatot, akkor egyben nem vállalsz be egy kapcsolatot sem.

Ha hiányzik egy férfi az életedből, lépj túl az előző kudarcon, és merj újba belépni.

2011. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű... netes társkereső. :)


Én nagyon élveztem rajtuk mazsolázni, rengeteg vicces sztori, arc, és pár kellemes csevegés. Csak ismerkedni voltam fent, de egyszer rámírt valaki...

Már az első írásával kizökkentett, és azóta is Vele suhanok egy kellemes vágányon. :)

Ő az első, akit ennyire közel engedtem magamhoz és ikyen hamar. Most leszünk 3 hónaposak.


Egy proszát megér. :)

Ott nem bánthat senki.


Sok sikert!

Kívánom, hogy találj rá az "igazira"!

(legalábbis kívánok Neked egy izgalmas-szép kapcsolatot)

2011. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nyugi, nem minden fiu ilyen. Engem is átvert/megcsalt több CSAJ (pedig még csak 17éves vagyok, és szó szerint megcsalt, nem csak csók volt.) De a egfontosabb a remény, és a bizalom, DE! ha gyanakodsz, rossz megérzésed van, kérdezz rá a fiunál, szerintem megérzed ha hazudik, és akkor lehetnek fenntartásaid, szóval bííz meg a fiuban, akit szeretsz, DE ne vakon. :)

2011. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Társkeresőt én is tudom ajánlani, bár néha körülményesnek tűnik, de ott rengetegen ugyanígy ki vannak éhezve a szeretetre. Pár hete ismertem meg ott a párom, elmondhatatlanul boldoggá tesszük egymást, pont azért, mert mindkettőnk arra vágyott, hogy mélyen és őszintén szeressék.
2011. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!