Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hatvanas férfi beleszereth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hatvanas férfi beleszerethet egy harmincas nőbe? Komolyan veszi egy ilyen korú nő szerelmét/figyelmét?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Miaz, hogy?
2012. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom...Nekem ez non sok korkülönbség, pedig én is mindig az idősebbekre buktam :D akár milyen boldog vele, azért ne vegyen meg neki mindent, és a ház/pénzét se írassa Rá, a halála esetén :D Bár, idő közbe úgy is rájon, ha a hölgyeménynek, ez meg az a szívfájdalma, meg ezt meg azt szeretne venni/kapni :D
2012. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na pont erről szól a legújabb woody Allen film eyik része, amikor Anthony Hopkins egy "profit" szed fel.
2012. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi idősen nem az élvezetért szeret beléd, hanem miattad szeret beléd. De mivel tudja magáról hogy ennyi idős és te meg olyan fiatal vagy, nagyon aggódik hogy nem tetszik neked, hogy másra vágysz. Ilyen szempontból dominálhatsz. De természetesen igen, nagyon komolyan vehet
2012. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NEM
2013. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm 30 a korkülönbség és van egy 16 éves fiúk.
2013. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Beleszerethet, komolyan vehet egy bármilyen korú nőt, ez nem az évek számán múlik. Inkább azon, hogy van-e jelenleg kapcsolata, házassága, vagy akar-e egy új életet kezdeni.
2013. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Foglalt sajnos...
2013. jan. 1. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!