Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trik kérdése:

Van egy fiú az osztályban az osztály legjobb pasija (minden lány belé szerelmes) és a legjobb barátnőm azt mondja tetszek neki. De nekem mást mondod amikor megkérdeztem ki tetszik neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondjuk tényleg többet beszélgetünk meg úgy suliba együtt szoktunk lenni

2012. dec. 21. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

ez olyan gyerekes kérdés,

elmúltál már 18,hogy ebbe a kategóriába írkálsz ?

2012. dec. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 B25 ***** válasza:
Szerintem a fiu nem vallotta volna be oszinten. Az is lehet h a baratnod nem mond igazat. Mindenesetre probald a fiu barataitol mrgtudni . Csak ugy ne hajts ra hogy nem is tudod hogy mit erez
2012. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem hajtok rá
2012. dec. 23. 21:34
 4/5 anonim válasza:
hány éves vagy amúgy?
2013. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Keress rá ask.fm-en és ott kérdezd meg hát ha a barátnődnek lesz igaza
2013. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!