Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak volt már valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak volt már valakinek valami hasonló gondja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hát az van hogy nagyon szeretek egy fiút már együtt vagyunk minden ..de nem vagyok egy túl vastag csaj és ezt mindíg felhozza hogy egyél máár meg hizzál stb... ezt mindig ilyen kedvesen mondja de akkor is szarul esik. Na és akkor itt kezdődnek a gondok mert előtte nem merek enni hogy nézi-e mennyit eszek ha estetleg nem tudok mindent megenni akkor beszól valamit vagy ha lassan eszek akkor is.. Ezzel a dologgal mit tudok kezdeni?

2012. dec. 21. 08:49
 1/6 Patrik24 ***** válasza:
Engem egyáltalán nem izgat ha másoknak pl várni kell rám mert lassan eszem, márpedig én nagyon lassan eszem:D
2012. dec. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy téged ez rohadtul zavar. Elvileg a barátod, nem? Nem beszólogatnia kellene, hanem támogatnia.
2012. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kilonit válasza:

Őszintén szólva nem veled hanem a pasiddal van a gond.

Azzal hogy ilyeneket mond meg alapoz 1 problémát ami a későbbi időkben fokozódni fog és ez csak rosszabb lesz!

Amit neked tudok tanácsolni:

egyél annyit amennyi jól esik, fogadtasd el vele hogy ilyen vagy és kész, ha nem tetszik lehet tovább állni.

Viszont az hogy nem mersz előtte enni már tényleg komoly gond...ez ellen neked kell tenni valamit mert ez nem normális.

2012. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lilaturkiz ***** válasza:
szerintem mond meg kedvesen, viccesen neki h tudod menyit egyel:)
2012. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 B25 ***** válasza:
Ugy es annyit egyel amennyi jol esik. Ha tenyleg szeret nem fogja erdekelni es zavarni. Ne legy zavarban.
2012. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha én csaj lennék és ilyen idióta pasim lenne én már elküldtem volna a halál faszára! Mi van, nem kellesz egy normális srácnak sem??
2012. dec. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!