Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nagyon vékony vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nagyon vékony vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

165 cm

53kg

de szerintem nagyon vekony vagyok

kint van a bordám is..

szerintetek nagyon gáz??


2012. dec. 21. 09:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

mondjuk lehet, hogy tényleg ilyen a bordája, már amennyire lehet olyan... mert ahogy eklépzelem ha hasra hízna, hogy ne látszódjon a borda, akkor meg kicsit pocakos lenne, márpedig ha vki vékony attól még nem kéne bordának ennyire látszódnia szal nemtom:P de nem a te hibád:D

én 168 vagyok és 55... mondjuk én fiú:)

2012. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Köszönöm a képet, így már megnyílt.


Továbbra is azt mondom, hogy nem vagy túl vékony, teljesen jól nézel ki.

A bordád nincs kinn, valami fogalomzavarban lehetsz, mert azt nem erre szokták mondani. Ha a hátadat megnézed a tükörben, és minden egyes bordádat meg tudod számolni, akkor vannak kinn a bordáid.

Az a csont, amit innen elölről látsz (amire gondolom, hogy értetted a dolgot), az mindenkinek olyan, és nagyon kövérnek kell ahhoz lenni, hogy ne látszódjon.

Sőt, ha pl. kicsit rosszabb a tartásod, akkor még jobban kiáll ott oldalt, és az sem a vékonyság, hanem a "púp" miatt van. Voltam a 165 cm-hez anno 63 kiló, és akkor is olyan volt, mert sajnos rossz a tartásom.


Szerintem nagyon csinos vagy, szép lapos a hasad, egyáltalán nem látom, hogy híznod kéne.

2012. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Szuperül nézel ki, szívesen megismernélek!
2012. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
így a bordák , vagy is ennyire leginkább akkor látszódnak ki ha kihúzza magát az illető és behúzza a hasát.
2012. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

hát így világvége előtt már mind1 is :D

de szivesen hozzádbújnék, szép alakod van ;)

2012. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek teljesen normális, bár az átlagnál kicsit vékonyabb, szép alakja van. Mi az, hogy egészségtelenül vékony? Komolyan, annyira bírom, hogy ha egy kövér lányt lekövérezek, akkor paraszt vagyok, de a vékonyakat nyugodtan lehet fikázni..
2012. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
sztem bomba vagy :P
2012. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Szép csaj vagy!
2012. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj már, nincs ezzel az alakkal semmi gond ;)
2012. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is bomba alakod van! Csodaszép vagy! Semmi nem gáz! Tökéletes vagy!
2012. dec. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!