Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam el neki, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki, hogy mit érzek? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, 19 éves, és nagyon szeretem. Fiatal vagyok hozzá, és szerintem csak egy gyereket lát bennem. Állítólag én is tetszem neki, ezt állítja a haverja, de nem hiszem, mert még nem közeledett úgy... Lehet, hogy csak félős, de szerintem ő nem érez semmit. Buliban mikor közel kerülünk egymáshoz megcsókoljam? Volt már elég alkalom, amikor ő megtehette volna, de nem tette, így én se csókoltam meg... Merjem neki elmondani, hogy mi érzek?
2012. dec. 21. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak menj oda hozzá beszélgetni. Beszélgess vele és közben puhatold ki, hogy ő hogy van ezzel. Persze ha neked megfelel egy 1 éjszakás kaland is akkor lerohanhatod, csak ne sírj ha nem lesz folytatás.
2012. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit kérdezzek tőle? Hogy puhatoljam ki? Amúgy köszi a választ :)
2012. dec. 21. 20:12
 3/5 anonim válasza:

Egy cipoben jarunk :).

Szerintem semmikepp ne csokold meg te.Kerdezz ra egyenesen, arra alapozva amit a baratja mondott, de csak ha megfeleloek a korulmenyek.

sok sikert:)

2012. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy lány kezdeményez az k.rvás! Csak a pinát fogja benned látni. Semmi kihívás! És még szarba sem fog nézni. Ha jó csaj vagy, akkor úgyis rád mozdul, meghódít és szeretni fog.
2012. dec. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan puhatold ki? Hát ezt rád bíznám...


Tőlem csak néhány 5let:

Tehetsz neki bókokat (amiket utólag ki lehet magyarázni) pl: imádom amikor ezt vagy azt (így vagy úgy csinálsz)Tetszik ez vagy az benned... stb.. és figyeld a reakcióját. Ha közönbös marad akkor valszeg "Nem" mert van olyan is és akkor megsprórolsz magadnak egy pofáraesést vagy teljes leégést.

De te is "meghódíthatod" a szívét ha sokat vagy vele, kedves vagy stb... (ezt is a te egyéniségedre bíznám..)

2012. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!