Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szerettek kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szerettek kezdeményezni? Vagy kezdeményezzen/kezdeményezhet a lány is? Lányok ti szoktatok kezdeményezni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert -általánosságban nem,de - ilyen téren félénk vagyok,és nem merek kezdeményezni.Szóval ha megtetszik egy srác,mit csináljak?Várjam,hogy hátha kezdeményez?

Előre is köszi a válaszokat!Elsősorban 14-17éves korosztály válaszát írom.Lányok ti is ilyenek vagytok mint én,vagy szoktatok kezdeményezni?

14/L


2009. aug. 23. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem éppen tartozom az említett korosztályba, de azért válaszolok. Igen, jó (kényelmesebb :P) ha a lány kezdeményez, legalábbis részemről, mert elég visszahúzódó vagyok. Vagyis jobb lenne, ha a lány kezdeményezne, eddig még nem igazán volt bátorságom megszólítani sem egy lányt.


19/F

2009. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az első komoly kapcsolatomnál [sajnos hamar jött, 13 éves koromban] a fiú kezdeményezett, 19 volt, 15 hónapot voltunk együtt, aztán vége lett, a 200 kilometeres táv miatt heti egyszer tudtunk talizni, és nem illettünk össze. Aztán a 14 és fél évesen már picit bátrabb voltam, egy 17 éves fiúval megismerkedtünk, másnap már együtt voltunk. Ennek már másfél éve, és még mindig remekül megvagyunk:)
2009. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

1.HSZ-nek:nem baj hogy válaszoltál,érdekel más véleménye is,de a korom miatt inkább ez a 14-17éves korosztály érdekel:D

2.HSZ-nak:lehet,hogy az első kapcsolat után én is bátrabb leszek,de most még semmilyen "tapasztalattal" nem rendelkező kezdőként kicsit félénk vagyok.

köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 23. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem attol függ mennyire vagy magabiztos, én is nehezen kezdeményezek viszont ha barátnömnek kell segiteni leszolitani a srácot akkor nagyon megy :D

Meg ha a srácok szolitanak le akkor is tök jol eldumálok velük hamar feloldodom de isten ments h én menjek oda és nyomuljak ugy komolyan rá majd jön az ha meg akar ismerni:P

16L

2009. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát általánossággal a magabiztosságom 10-es skálán kb. 6-7.Szóval nem vagyok nagyon magabiztos,de azért próbálok az lenni:D

köszi a válasz!:D

2009. aug. 23. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha úgymond felkínálod magad kicsi szívem, abban szerintem nem sok pasi veszi örömét, hogy "levadásszon"! Tudod minket az olyan zsákmányok izgatnak fel, akiket nem biztos, hogy egykönnyen meglehet szerezni. Próbálj szexis és dögös lenni, ha megtetszik egysrác, akkor keresd vele a szemkontaktust, nézz rá csábosan és titokzatosan és akkor biztos, hogy te leszel a következő "áldozat"
2009. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14vagyok.Én is félénkebb lány vagyok,nem igazán merek kezdeményezni.Eddig szerencsére olyan fiúkkal akadtam össze,akik már tapasztaltabbak voltak,és így oda mertek hozzám jönni.Kezdetben nagyon gátlásos voltam, de mostmár kezdek feloldódni.Ne érdekeljen annyir,h "őr isten,valyon engem néz?tetszek neki?".Csak nyugi.:) Legyél pozitív kisugárzású,és akk semmi gond sincs :)
2009. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok.*annyira...és *úr isten...

Bocsi,este van...:D

2009. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!