Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a mai világban egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai világban egy lány szeretne egy fiút aki tetszik neki akkor várjon hogy a fiú kezdeményezzen vagy lépjen ő maga? 18L

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy én eddig mindig csak vártam türelmesen, de sosem lett semmi eredménye az egésznek... :,( És már kezd bűntudatom is lenni... Magamat okolom emiatt. Úgy érzem, hogy nemi szerepkörök ide vagy oda, szerintem téves meglátás hogy a párkapcsolat keresésből egy "játékot" kéne csinálni. Filmvásznon, romantikus regényben elismerem, nagyon izgalmas dolog, de szerintem az életben ez nem így működik... :S Apukám egyszer ezt mondta és szerintem teljesen igaza van: "Az érzésekkel sosem szabad játszani, egymás hitegetése pedig nagy bűn." És én "macska az egérrel harc" helyett inkább ezt az egészet nagyon is komolyan szeretném venni, nem pedig álmokból egy nagyon ingatag várat építeni. De ugyanakkor ott van bennem a mély vágy is, a vágy, hogy a fiú megteszi a feladatát, leszólít, elhív engem randevúra és kedves lesz hozzám. Nem tudom, mit tegyek... :,( Nagy bennem ez a harc. :S :,( Teljesen meg vagyok zavarodva... Tanácstalan vagyok... Mit tegyek?
2011. ápr. 21. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

nehéz megvárni, de szerintem megéri

20 évesen lett az első barátom (bár nem ő próbálkozott be először, de előtte egyik próbálkozó sem tetszett teljesen), de azóta is vele vagyok és boldog, és tisztára mint egy álom, teljesen tökéletes, jobbat nem kívánhatnék :D

amúgy meg a pasik nem becsülik úgy meg a nyomulós lányokat, akikért nem kell megküzdeniük, ezt sose feledd, nagyon igaz, sokat láttam már

2011. ápr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én fordítva látom: Ha valaki nemtől függetlenül nem teszi bele a kapcsolatba a saját részét, akkor alsóbrendű lesz, és a bizalomnak lőttek.

Ne nyomulj, legyél határozott: Mondjuk elsőre takarítsd el a többi pasit, ha van, mert te eldöntötted, hogy csak neki hagyod, és ebben légy kitartó, ez a leglényegesebb! Aztán beszélj vele sokat, hívd meg valahova, vagy legalább hagyd magad meghívni bárhova, ne kéresd magad... és hidd el, meg fogja tenni a dolgát, ha a te teszed a tiédet! Erre épül egy kapcsolat is, nem arra, hogy húzzuk a másik agyát!


És ha véletlen elrontottál valamit, mert kéretted magad, mondjuk visszautasítottál egy meghívást, mert nem tetszett, akkor pedig persze hogy neked kell kijavítani: Ajánlj jobbat!

2011. ápr. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes, csak idő kérdése, és hozzád is eljön majd a szőke kék szemű herceg fehér lovon ;p
2011. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, hogy szeretném ha a srác kezdeményezzen..de most annyira tetszik valaki, már egy éve körülbelül,hogy ott tartok,hogy én fogok lépni és ne érdekel...:D lefogják csapni a kezemről ha sokat várok :))


18/L

2011. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gyorsan írtam, bocsi a hibákért...
2011. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!