Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
20án kellett volna megjönnie, meg voltak a szokásos előjelek. Megdagadt a mellem, kijöttek a pattanásaim, most meg állandóan görcsöl a hasam. Mégsincs semmi. Párommal mindig védekezünk vagy óvszerrel vagy pharmatex-szel, sosem élvez belém. Mégis most aggódunk, hogy mi van ha egyszer kiszakadt a gumi és nem vettük észre vagy a pharmatex nem védett az előváladék ellen. Lehetne valahogy hatni rá, hogy megjöjjön vagy mehetek tesztet venni?
2012. dec. 22. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
a pharmatex véd az előváladék ellen.. nyugi.. ez még csak 2 nap késés!!!!! nekem 4 napot is szokott:D
2012. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 okoska31 ***** válasza:

menj el tesztet venni - még a karácsonyi szünet előtt.


ha negatív, és nem jön meg pár nap múlva sem, esetleg elnézhetsz a nőgyógyászhoz, de legalább is felhívhatod.


persze azt nem tudom, hogy egyébként hány éves vagy, és volt-e már beállt ciklusod, plusz nem estél-e át betegségen, és gyógyszeres kezelésen (pl. antibiotikumon).

2012. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok, amikor először megjött még nem volt rendszeres, de már kb. 3 éve pontos. Inkább hamarabb jön meg. Beteg november végén voltam, de nem szedtem antibiotikumot.

Sajnos már minden zárva van, max hétfőn tudok elmenni, addig esz az ideg mindkettőnket. :D Szép kis karácsonyi ajándék lenne. Annyira szeretnék kisbabát, de még nem most, végigfutott az agyamon az abortusz és hát még idegesebb leszek. Aztán meg próbálom nyugtatni magam, hogy úgysem lehetek terhes és csak idegeskedek és így még többet fog késni.

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 22. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugi, nem vagy robot, h percre pontosan jöjjön meg.. nincs gond, ne idegeskedj!!!!!!!
2012. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem, de még mindig semmi... :/
2012. dec. 23. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:
ne idegeskedj, azzal csak rosszabb lesz.. hajrá!!
2012. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedden csináltam tesztet, negatív lett. Ma reggel jött meg végre... Huh, durva volt ez a hét. :D
2012. dec. 27. 12:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!