Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy félénk srác. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy félénk srác. Mit csináljak? Hogy állhatnék bosszút a srácon hogy nagyon össze akarjon jönni velem?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint bejöttem neki és mondták hogy én kezdeményezzek mert nem volt még barátnője. Most úgy érzem nem érte meg ez az egész, nem látok változást.
2012. dec. 22. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Most azért akart elégtételt venni, mert nem mert kezdeményezni? Hogy te milyen szánalmas, és éretlen vagy.
2012. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Te p*csa!
2012. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

"bosszút állni"?

nevetséges! Látszik,hogy gyerek vagy még!

2012. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

kiről van szó?

Ne állj semmi bosszút, maradj a közelébe.

Egyébként egy idő után tuti leküzdi a félénkségét, úgy tűnik nekem is sikerült valamennyire.

2012. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Bosszúból akarsz összejönni egy sráccal? Jól vagy? És szerinted milyen kapcsolat lenne ebből a dologból?

Sürgősen felejtsd el és keress egy másik srácot!

2012. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 tippet tudok adni.

1) Ha panelban laksz, akkor fogd magad és ugorj ki az ablakon.

2) Ha kertes házban, akkor fogj egy kötelet és menj ki a legközelebbi erdőbe...

2012. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy srácra már hetek óta várok, hogy lépjen. Most már egész jó kis ráutalást szövegeltem. Remélem veszi a lapot.
2012. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivan?
2012. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hmm, ez sokaknál kiveri a biztosítékot, de azt mondom h légy vele 1 helyen ahol nincsenek az ismerősei aki előtt beszokott nyilván égni. Ott leszólít tuti.
2012. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!