Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép fiúk csak szép lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép fiúk csak szép lányokkal járnak?

Figyelt kérdés
Ti láttatok már olyat , hogy egy nagyon jó képű pasinak egy adonisznak csúnya barátnője volt ? De nem csak kihasználásból hanem úgy h tényleg szereti azt a lányt? És ezt fordítva , szép lánynak csúnya pasija volt? Meg olyat h a jóképű pasinak csöndes , visszahúzódó barátnője volt aki nem volt ronda ? Léteznek ilyen párok ?

2012. dec. 20. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek ilyen párok
2012. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, láttam már több ilyet is :) Jó sokan vannak, még a személyes ismerőseim között is.
2012. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

léteznek ilyen párok.


A konditerem leghelyesebb sráca összejött egy kövér lánnyal, aki szintén hozzánk jár kondizni.

2012. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Vannak ilyenek.

Egy lány ismerősöm eléggé az a csöndes fajta de jól néz ki, és olyan barátja van aki nem éppen a legjobb képű de jó fej gyerek, jó a humora, és mégis megvannak együtt.

Akkor ugye ismerek egy kövér lányt de nagyon kövér 120 kiló biztos hogy van és egy alig 60 kilós sráccal jár.

Én sem vagyok egy hű de jóképű jó testalkatú pasi, igaz nem vagyok nagyon kövér, de nem nézek ki a legjobban, a barátnőm meg viszont egy bombázó, versenytáncos alakja is van, és nagyon rendes még lelkileg is.

2012. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
igen láttam és nem értem ,hogy egy olyan jó pasi egy ilyen csúnya csajjal hogy a pic.sába jöhet össze..
2012. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hűű! Nem is tudtam , hogy tényleg léteznek ilyenek . Köszönöm mindenkinek a választ :D
2012. dec. 20. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Általában szép lányok jó pasikkal járnak. Általában...


De tételezzük fel, mondjuk van egy rondább pasi, egy bombanővel... de lehet a bombanő egy utálatos hárpia hisztérika, akit képtelen volt más elviselni a szegény csúfocska fiún kívül.:P Akinek persze elherdálja a nemlétező pénzét is.:P

2012. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Eddig legdurvább látvány, amiben részesültem, amikor egy 100kiló körüli, szemüveges, csúnya arcú lány leszállt előttem a buszról és jött a pasija elé, aki egy sportos testű, magas, jóképű fickó volt. Ilyenkor elgondolkozom én csúnya srácként miért nem kapok szép barátnőt, ha csúfi lányoknak jár jó pasi?!
2012. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
én is láttam már ilyenekre példát, de én örülök, hogy ha ilyet látok, mert megnyugtat, hogy nem mindenki felszínes.
2012. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!