Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tényleg olyan szép vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg olyan szép vagyok mint ahogy mondják akkor mit bszok el mindig?

Figyelt kérdés
17 vagyok es meg egy barátom sem volt. A pasik valahogy mindig csak a haverjaim lesznek.Sokat csalódtam már és nem tudok úgy megnyilni mint régen.Azt mondják szép vagyok de mégsincs senkim...
2012. dec. 19. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát lehet h túl elutasító vagy, vagy közönséges. Kép?
2012. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lehet hogy mégsem vagy olyan szép, csak hazudnak. Ennek megállapítása végett küldhetnél nekem képet, ha gondolod.


Viszont több más oka is lehet a sikertelenségednek.

2012. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben járok, sokan mondják, hogy szép vagyok, de nekem sem jön össze semmi. én ebből arra következtettem, hogy nem vagyok szép.:(
2012. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

én sem érzem rondänak magam...

légiutaskísérőnek készülök

2012. dec. 19. 15:41
 5/15 anonim ***** válasza:
A szépség nem minden.Nekem is volt sok szép lány ismerősöm de nem jöttek be.Nem tudtak megfogni. Egy kép valóban sokat segítene.
2012. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
írj privit
2012. dec. 19. 15:43
 7/15 anonim ***** válasza:
15:40-es vagyok. Én is kiakarom majd próbálni a stewardess-kedést (nyáron majdnem el is kezdtem a tanfolyamot, de majd inkább jövőre):) Ha gondolod, küldhetsz képet, kedves lány vagyok.:)
2012. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

írj ĺégyszi mert a tábla visszadob a kezdőoldalra...

gépre meg nem megyek fel :DD

2012. dec. 19. 15:46
 9/15 anonim ***** válasza:
A szépség édes kevés.
2012. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Mert nagyon válogatós vagy, és csak a legjóképűbb fiúkat veszed emberszámba.
2012. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!