Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi nem megy nekem ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nem megy nekem ebben az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Hogy mondjam, nem igazán volt barátnőm ezidáig , és még csak kilátásban sincs, és engem ez már egyre jobban zavar. Nem azért mert ez a menő, hanem mert én úgy érzem. Jó lenne már valaki... De egyszerűen nem jön össze. Pedig egész jól elbeszélgetek bárkivel ha az tényleg beszélgetés, és nem csak én beszélek, ronda se vagyok... na jó nyilván nem én vagyok a szőkeherceg, ez tény, de kompenzálandó nincsenek nagy igényeim. Miért nem megy ez nekem egyáltalán? Udvarias, kedves, megértő, lelkiismeretes, szerető, figyelmes vagyok, és a legnagyobb problémam se az, hogy ha lecumizott egy csaj az megcsalásnak számít e... Lehet "nem nyomulok eléggé" ?


23F


2012. dec. 22. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy sehová nem jársz, ahol ismerkedhetnél!
2012. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jó helyeken próbálkozol. Milyen ember vagy, és hol kerestél eddig?
2012. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!