Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ajándék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ajándék a barátom szülinapjára?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt, és arra gondoltam, hogy egy macit adok neki, ami egy szivecskét fog(valami hasonlót)ami szimbolizálja, hogy szeretem:)és mellé egy aranyos képeslap amiben egyben vicces és szerelmes versike van.

Szerintetek? Bizonytalan vagyok,mert többször olvastam,hogy fiúk nem díjazzák a plüsst...:/

személyre szabottabbat nemtudok kitalálni...egyébként 16lesz


2012. dec. 22. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne

De amelyik ezt nem érti vagy nem szeretettel fogadja az egy érzelemhiányos idióta

2012. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hátha meg 16 éves akkor sztem teljesen megfelelő

ebben a korban különben is az ilyen ajándékok jelentik a legtöbbet

sztem

2012. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
örülni fog ha tőled kapja :)
2012. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2012. dec. 22. 23:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam mondjuk túl mainstream lenne, de amúgy "jó gondolat" vesd be nyugodtan nem lesz baj belőle. Vagy ha igen... akkor sem dől össze a világ aki ilyenen balhézik az is barom.
2012. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy "túl mainstream"? amugy köszi a tanácsod!:)
2012. dec. 23. 00:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Aranyos :DD

Tetszeni fog neki.

2012. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Túl szokásos túl "sablonos". Mármint nekem - de ezt csak azok érthetik akik régóta ismernek - így azt kell mondjam másoknak egy számomra "átlagos" (ismeretlen) embernek - aki most a te barátod - viszont simán jó ajándék lesz mert a többség szereti az ilyen dolgokat. Én pl. jobban örülnék ilyen "őrült" dolgoknak, mint egy gumiegér, kis varjúszobor, négylevelű lóhere dísz, vagy akár egy kép bármiről amit szeretk vagy valami jobb süti :D Lényeg, hogy ne legyen hétköznapi, sablonos vagy ilyenek. Mondjuk figyelmeztetlen én őrült vagyok, szóval ez csak nálam van így másoknál simán csillagosötös lesz a plüssmaci.


De én olyan cuccokat is összegyűjtöttem/kaptam már, mint üveghal, 25 éves poháralátét, megszűnt márkás doboz, félméteres toll és ceruza :D Aztán ezekkel írtam fél évig a suliban tök poén volt :D De ezek csak nekem jönnek be, mert elég őrült dolgok.

2012. dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem:) hát a
2012. dec. 23. 00:14
 10/11 A kérdező kommentje:
* későbbiekben én is valami személyesebbet fogok adni, több közös élményünk lesz,és majd hozzá fűződőeket, de eddig még nem volt olyan dolog, ami ennél jobbnak tűnne.
2012. dec. 23. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!