Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajjajjj! Miért ahhoz vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajjajjj! Miért ahhoz vonzódom aki egy utolsó szélhámos? O. O

Figyelt kérdés
Ez rettenet. Nem vagyok szerelmes(asszem) ,de pfff ez a ffiember !!!!! ez kész. ne bántsatok kérlek, ti is biztos tudjátok mikor valaki kedvesmegaranyos -és én akarom hogy tetszen-de nincs benne semmi +, nem JÖN a kémia !!!!! itt meg a SZENVEDÉLY tüzében elégés(titkon érzelemben reménykedés) élvepusztulás, majd csöndes kullogó feledés :( .ez a képlet.áhh. mind1.-
2012. dec. 23. 00:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom a kérdésedre a választ, de annyit mondhatok.... Mélyen egyetértek.
2012. dec. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
jahh és mielőtt valaki ezzel jönne, kicsi kopasz,pocakos -de ééészbontó :(((
2012. dec. 23. 01:14
 3/30 anonim ***** válasza:
73%

ohh hát. akkor te biztos gyönyörű vagy.. mert az ellentétek vonzzák egymást.

Amúgy miért hozzá vonzódsz?mert te tuti jó vagy.

2012. dec. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
biztos mert valahol én is az vagyok ! ;) ..ahh nehéz ez. Miért? nem tudom. Talán mert sosem éreztem hogy igazán akarna valaki szenvedélyesen, és nem csak azért mert épp útjába estem vagy ő az enyémbe. Mert megnevetett!!:) Tejóéjg alig nevettem az exeim mellett. ÉS mert érdekes,mert jó beszélgetni vele, jó lenne megismerni,és jó lenne ha mást nem is de egy különálló helyet elfoglalni -nem a hódításai között. hanem a szívében. CSak kár h minden illúzió. Hiszen mondhat bármit, és én elhitem vagy nem. Tökmind1. Bárcsak hozzám tartozna az az ember aki ilyen vágyakat vált ki. deúgygazán. ahh.
2012. dec. 23. 01:26
 5/30 anonim válasza:
Csak hogy világos legyen, az emberi vonzódás csakis kizárólag 2 dolgon alapszik: kinézet, gesztusok (főleg a "vonzott" ember felé). A kérdésre válaszolván azért, mert ez állati ösztön, és nem lehet alóla kibújni racionális okokkal/eszmékkel.
2012. dec. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
Körülbelül 50 év múlva ezzel az érzésekkel fogják az emberiséget mesterségesen irányítani, befolyásolni. De nem is offolnék tovább, csak érdekesség.
2012. dec. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

oké mi a megoldás ilyen helyzetben


pro -kontra:

1 kiagyom ,okosan bölcsen leépítem mert tudom h rossz lesz késöbb blabla (megtudom tenni,erre hajlok)

2nemhagyom ki ábár szenvedek utóbb és szívok rendesen.


1 kiagytam nincs probléma nincs élmény -pedig nem tapasztalás miatt élünk ,most sarkítva-ergó nem bánnám ha nem ?

2 nem hagyom ki de megint áldozat lettem hiszen nem én irányítottam az eseményeket csak hagytam magam sodródni, és ez sérüléssel jár..


no,valaki okos ??

2012. dec. 23. 02:27
 8/30 anonim válasza:
Aszittem ebből a végén kijön valami értelmes dolog, de úgy látom egy szőkével van dolgom.
2012. dec. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Cak annyit fűznék hozzá, hogy a vége a megsemmisülés.
2012. dec. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ha jól bírod a csalódást menj bele! Ha érzékeny a lelked, ne! Te fogsz sérülni...
2012. dec. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!