Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ezek közül melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ezek közül melyik a kedvenc? (Létszi, méltass egy egy válaszra, a kérdésem rövid! )

Figyelt kérdés

Melyik a kedvenc hajszínetek? Tudom, hogy nem ez számít!!! de mindenkinek van egy hajszín amit a legjobban kedvel, vagy amelyik a legjobban vonzza, ami a legszimpatikusabb a számára. Nektek melyik?


A szőke-ami a legszexibb, legfeltűnőbb állítólag

A fekete-ami démoni és titokzatos

A vörös-ami tüzes, feltűnő

A barna-ami természetes

...vagy nektek abszolút nincs ilyen rangsorolás. Na?

Kort és nemet szeretnék kérni, köszönöm!


2012. dec. 23. 02:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Fekete, ami démoni egy feéhr bőrű, enyhén szolizott cicás kinézetelű nőn nagyon imádnivaló, messze az egyik legszexibb.

A barna ami valóban nagyon természetes, aranyos, és olyan leleki melegséget sugároz. Imádom a barnahajú lányokat.

A vörös hajszín az közepes, van akinek jól áll,de abból is a sötétebb festett vörös ami jó, a természetes rozsdafej emberekért én annyira nem rajongok.

A szőke az valami borzalom. Unalmas, itt is leírom, hogy semmi "kontraszt" nincs a fejükben, jóformán észre se lehet venni őket, kivéve ha valami über über szexistennőről volna szó. Jelezem, még a világ legszebb nője, Monica Bellucci is totál átlagnak néz ki szőkén, sők Kate Beckinsale is. boring....

A platinaszőke nők meg egyenesen vínasszonyos fejűek, egy jó 30 évet rádob a fejükra az a hajszín.


Szóval amit szeretek : 1. barna 2. fekete - hajú europid lányok.

2012. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

BLACK!!!

29 F

2012. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Angela...Angiie válasza:
39%
nekem fekete a hajam és nagyot csodálkoztam amikor a kérdező azt íra az egyik kommentben: h nem kell olyan boldognak lennünk"...xDD miért b.szki ha befested platinaszőkére vidámabb leszel? nem hinném..
2013. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!