Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szexelnétek egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexelnétek egy idősebb nővel? Én 20 éves vagyok, de 30 feletti nővel szívesen kipróbálnám,40 felettivel is akár. Sőt, szerintem jobb lehet mint egy fiatal lánnyal. Sok szép nő van még 30, sőt 40 felett is.

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert te is MILF-re vágysz! Minden pasi jó érett 30-as, bögyöst kíván. Mert nagyon vonzóak! Ezzel mindenki így van; de majd ha 30-40 éves leszel, akkor egy 18-20 évest szeretnél farkalni :)
2012. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én 22 vok a bnőm 33 nagyon jól megvagyunk. szexben kitesz 2db tizenévest
2012. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
józsirony, akkor a párodnak már gyereke is lehet, nem is egy...
2012. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
22 33 az jó lehet! Azt elhiszem hogy kitesz! :D Persze, akkor már a fiatal csajokra fogok vágyni.:D Én mindigis az idősebb nőkhöz vonzódtam inkább így szex témában legalábbis.:D Nem kell bögyösnek lennie( bár nem hátrány), hanem szép legyen, kívánatos. A környezetemben is rengeteg ilyen van még 45 körüli is. :P Már jó lenne kipróbálni... :P
2012. dec. 23. 13:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Én többel is voltam már, 49 éves volt a legidősebb. Hát most mit mondjak erről? Tényleg nem a kor számít! Volt akivel nagyon jó volt, de volt olyan is akivel nem igazán. De kb. ugyanezt az arányt tudom mondani a huszonévesekre is. Az idősebb nőknél maximum nagyobb a rutin, de ez még kevés a jó szexhez, cserébe viszont a testük már nem olyan "hamvas". És bár engem mindig is izgattak az érett nők, ennek ellenére ha meg kellene neveznem 3 csajt akivel a legjobb volt az ágyban, akkor mindhárom 25 alatt volt akkor.


23f

2012. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Az igaz, hogy nekik nem olyan j ó a testük, az idősebbeknek, de azért mégiscsak kipróbálnám.Mert annyi ismerős is van idősebb 40es vagy akörüli nő, akikre azt mondom fhúú, de jó lenne... Én csak fiatalokkal voltam, mármint velem egykorosztályba tartozóakkal, szóval nem tudok még összehasonlítani.
2012. dec. 23. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:

En meg az ugyanilyen koru pasikkal vagyok igy.


L

2012. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csajnak szerintem könnyebb idősebb pasit találni. Hisz az idősebb férfiak odavannak a fiatal lányokért.
2012. dec. 23. 16:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is vonzanak a kicsit érettebb (30+) nők. Persze ez attól is függ, hogy mennyire tartják karban magukat, de engem a kis ráncok igazán nem zavarnak, vagy hogy nem annyira "hamvasak". Engem inkább az érzékiséggel, kisugárzással lehet megfogni.
2021. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9/9 vagy, elfelejtettem, hogy 26F
2021. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!