Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan ürességet érzek, és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan ürességet érzek, és ha rá gondolok, megszakad a szívem, mit tegyek, hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akit ha meglátok, akkor elég a mosolya, vagy a hangját hallanom, megszépíti a napomat.

Szerelmes vagyok belé.

És most ünnepekkor nincs rá mód, hogy láthassam.

Egész nap csak rá tudok gondolni, és belesajdul még a szívem is, mert olyan jó lenne őt látni, szólni hozzá.

Teljesen bele vagyok betegedve.

Itthon semmihez sincs kedvem szinte, csak vagyok.

Más is van így, vagy csak én?



2012. dec. 23. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Senki nem ér annyit, hogy szenvedj miatta!
2012. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, menj el barátaiddal kikapcsolódni, szórakozni!
2012. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen aterzem amit irsz, en is pont ebben a helyzetben vagyok!:)Hogy ismerkedtetek meg?
2012. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen megértelek! :(
2012. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!