Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy a testvéremnek párkapcsolata van?

Figyelt kérdés

Tudtam, hogy egyszer ez is eljön az életében, de olyan szürreális ez az egész... Nem tudom elképzelni, ahogy csókolózik vagy egyebet csinál valakivel... :S

Ti hogy dolgoztátok ezt fel?

16


2012. dec. 23. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Micsoda családi trauma!
2012. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős a tesód?
2012. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Na és a tesód?
2012. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hány éves és te fiú lány ?
2012. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
NAhát,el is felejtettem,hogy nekem milyen furcsa volt.Hát csak szokatlan lesz egy ideig,aztán hozzá szoksz,hogy a tesó is fel nől.Nekem van 2 húgom is,az egyik most várja a 2. gyerekét és nekem még mindig ugyanaz a taknyos kislány,aki elásta a kertben a szemüvegét,hogy ne kelljen hordani.De a külvilág számára egy felnőtt nő.Persze valamilyen szinten tudatosulnia kell,hogy felnőtt de soha nem fogsz rá szerintem úgy tekinteni,ahogy a másokra(felnőttként)
2012. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ÉS ez neked miért is baj? Irigy vagy, féltékeny, vagy szerelmes belé?
2012. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: egyik sem! mint írtam, szürreális számomra ez a helyzet, mert én még mindig gyereknek látom őt! egy szóval nem írtam, hogy bajnak tartom...
2012. dec. 23. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szürreális, hanem egészséges.

Az a szürreális, hogy te fennakadsz egy egyszerű párkapcsolaton.

2012. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek,hogy nehéz ezt elfogadni.

Szerintem próbálj meg te is egy párkapcsolatot létesíteni,akkor kevesebbet fogsz a testvéredre gondolni.Nekem ez jött be.

2012. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!