Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve. Lehet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve. Lehet-e valaha normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Előszöris szeretnék mindenkit megkérni hogy ne azzal jöjjetek hogy beteges állat vagyok, vagy ilyesmi...21 éves vagyok, és van egy 8 évvel idősebb nővérem. Együtt nevelkedtünk 13-14 éves koromig, és eléggé közel is álltunk egymáshoz, mert sok időt töltöttünk együtt. Azért azt leszögezném hogy soha semmi abnormális dolog nem történt köztünk, viszont egészen kicsi koromban is sokszor sokmindent megosztott velem a szexuális életével kapcsolatban is gátlástalanul, amikor beszélgettünk, és én elkezdtem bálványozni őt titokban. ez csak amolyan rajongás volt azthiszem, és kialakult a fejemben egy női ideál, ami nagyon közel állt a nővéremhez. próbáltam soha nem túl nagy jelentőségek kölcsönözni ennek, viszont sok év eltellt már, és még mindig úgy érzem hogy az összes kapcsolatom arra ment rá, hogy minden lányban a nővéremet keresem, akivel azóta már régen nincsen olyan jó kapcsolatom mint régen, szóval esélytelen hogy megtudnám beszélni vele (bár nemvagyok biztos benne hogy ez bármit is segítene).Azóta is nagyon gyakran álmodok a nővéremről olyanokat, amiket nem szabadna, és gyakran bekúszik a fantáziámba is, aminek szintén nem örülök, mert bőnösnek és abnormálisnak érzem magamat. Ez a problémám már nagyon régóta jelen van, és szeretnék segítséget, vagy tanácsot kérni, hogy hogyan tudnék végre kinőni ebből.
2012. dec. 23. 17:08
 1/4 A kérdező kommentje:
hogyha esetleg véletlenül valami szakember olvasná a kérdésemet, aki tudna nekem érdemben segíteni, akkor nagyon hálás lennék ha privát üzenetben akár felvenné velem a kapcsolatot.
2012. dec. 23. 17:10
 2/4 anonim válasza:
Szerintem az még elfogadható, hogy a nővéredet annyira szereted, hogy részben az ő vonásait, és személyiségét keresed más lányokban! De az már tényleg túl megy egy határon, hogy szexuálisan vonzódsz is hozzá, és fantáziálgatsz róla!!! Szerintem próbálj kiszakadni a közegedből, egy kicsit elszakadni a nővéredtől, és próbálj ismerkedni más lányokkal, persze írtad, hogy már megpróbáltad, de ez így akkor sem állapot. Egyszer csak megtalálod azt a személyt, akit végre nem a nővredhez fogsz mérni!!!
2012. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudatosan próbálok változtatni, és nem "fantáziálgatok" csak úgy, mert tudom hogy nem természetes... viszont az állmaimat nem tudom ilyen jól irányítani viszont... sok lánnyal volt már dolgom, és ezért is vagyok kétségbe esve már (nemrég ért véget egy elég sokáig tartó kapcsolatom)... kiskorom óta úgy vagyok ezekkel az érzéseimmel, hogy majd egyszer elmúlik ha megismerkedek valakivel akit megtudok szeretni, és ezért vagyok kétségbe esve mert már nem vagyok kisfiú, és nem tudom hogyan tudnám kinőni ezt az egészet
2012. dec. 23. 19:44
 4/4 anonim válasza:
Értem én. Mivel egyrészről a nővéred, és eleve szereted, és kötődsz hozzá, de ennek vagy egy bensőségesebb töltete is. Azt meg mégsem javasolhatom, hogy hajts rá a nővéredre. Vagy tudod mit?! Szerintem most egy kis ideig diétázz. Úgy értve, hogy ne fogj bele új kapcsolatba meg ilyesmi, hanem vonulj félre és gondold át rendesen a dolgokat... És ha már tisztán látsz, csak utána!!! Ha még ezután sem hagy a gondolat, mármint a nővéreddel kapcsolatosan, akkor tanácskozz egy szakértővel, vagy esetleg a nővéreddel, de persze ha ezt teszed, akkor neki finomabban tálald az egészet!!!
2012. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!