Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök! Lesz valaha normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök! Lesz valaha normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt volt egy kapcsolatom, ami csodálatos volt, csak sajnos szakítanunk kellett (nem írom le, hogy miért). Már előtte is sok fiú udvarolt nekem, ahogy most is. De már kezd egy kicsit elegem lenni abból, hogy folyamatosan olyan pasik találnak meg, akik csak ki akarnak használni vagy totál nem az eseteim. Annyira idegesít egy-két srác a hülye nyomulós,szánalmas szövegével. Oké, aláírom, hogy jól esik mikor írják, hogy ilyen szép vagyok, olyan aranyos vagyok, de könyörgöm....nm minden a külső!!! Én nem bántani akarom a fiúkat és nem vagyok hisztis, elérhetetlen plázaribi. Csak szimplán normális kapcsolatot szeretnék egy normális sráccal. De attól félek, hogy ez nem mostanában fog összejönni.


19/L


2012. jún. 28. 08:47
 1/4 Hanariko ***** válasza:
ne parázz rá, majd egyszercsak lesz (jó ez így ijesztő, de azt mondják, hamarabb összejön így (ha nem foglalkozol a dologgal annyira) mint gondolnád.) Sok szerencsét :)
2012. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez nincs korhoz és időhöz kötve. (najó azért a tiniknél más)


Lehet, hogy már ma találod meg, lehet h holnap de lehet h 1 év múlva.

De amúgy lényeg, hogy aki megtetszik és kezdeményez és szimpatikus ugy első ránézésre, továbbra is ismerd meg egy kicsit legalább 1 beszélgetés erejéig, aztán ha nem....akkor nem!

Ismerkedést párkeresést nem szabad feladni angyalom!

2012. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is írtak eddig nagyon szépeket,2-3 hete regisztráltam egy társkeresőre,írogattam is néhánnyal,nem lett belőle semmi,egy nap a barátnőim egyik ismerőse az én ismerősöm is lett,elkezdtünk írni,kérdeztünk egymástól mindenfélét,és egyre jobban azt éreztem hogy szeretem,most is ezt érzem,soha nem gondoltam volna hogy létezik olyan pasi mint ő,eddig kb 50-en mondták hogy szép vagyok aranyos meg kedves,de abból az 50-ből csak 1 normálisat találtam,őt. biztos hogy találni fogsz vkit,nekem kellett hozzá kb egy év.remélem segítettem :)
2012. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű az biztos. A korosztályunk jelentős részének semmi szüksége komoly kapcsolatra meg érzelmekre, hanem csak szexre. Ehhez pedig az, hogy szép meg cuki vagy bőven elég.


Járj nyitott szemmel, és majd találkozol olyan sráccal (mint én:P) aki szintén komoly kapcsolatot szeretne. Ne görcsölj rá, és ne érezd elveszett ügynek.

2012. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!