Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy olyan srác akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy olyan srác akit egyébként soha nem kedveltem, mert bunkó de most mást érzek iránta?

Figyelt kérdés

Én nem tartom magam szépnek,visszahúzódó is vagyok túl szerény(azt mondják).Még is egy olyan srác tetszik aki velem nagyon sokszor volt kegyetlen és bunkó.Évfolyamtársam volt még általánosban.A viselkedéséről csak annyit,hogy rettentően szélhámos,lehurrog mindenkit,leszól, ha valaki neki szól be akkor meg neki megy.Ez engem taszít,de még is a másik oldala az egész más.A humora az nagyon szórakoztató,rap szövegeket mondogat,Siska Finuccsit isteníti,hogy mekkora tehetség meg minden.Van mikor velem is rendes,néha találkozunk mert ahogy látom szeret olvasni,és könyveket hordozz ide oda,könyvtárakba jár.

Ha nem lenne ennyire flegma,bunkó mint szokott,akkor fel se tenném a kérdést,csak kíváncsi vagyok,hogy ti mit gondoltok az ilyenekről? Egyébként jó tanuló, és szorgalmas, csak a magatartásával vannak komoly problémák.


2012. dec. 23. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
ha bunkó veled, akkor hagyd! ha azt látod, hogy érdeklődik, kedves(ebb), akkor közeledj felé:) sok sikert!
2012. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!