Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondtam, hogy en nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam, hogy en nem magyar vagyok, hanem nemet. Akkor most azt hiszi, hogy nemet vagyok?

Figyelt kérdés

Beszelgettunk a barataimmal es mondtak nekem, hogy magyar vagyok, szoval hallgassak. Erre en azt mondtam, hogy nem magyar vagyok, hanem nemet. De amugy tenyleg semmi kozom a magyarokhoz.

Amugy nem magyarorszagi vagyok...


2012. dec. 23. 20:14
1 2
 1/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
mi van? és ez miért szerelem szex kategória?!
2012. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mert az a pasi, aki tetszik, ott allt mellettem, es szeretnek tudni, hogy o mit szurt ebbol le
2012. dec. 23. 20:16
 3/13 moonlightsentinel ***** válasza:

Akkor honnan tudsz magyarul, ha semmi közöd a magyarokhoz, és még német is vagy? o.O

Egyébként elég zagyvaság, ahogy leírtad, lehet tényleg nem vagy magyar :D

2012. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az anyanyelvem magyar, de az oseim nemetek voltak...
2012. dec. 23. 20:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Minek a hazugság???Ezt soha nem vágtam,,,,
2012. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az állampolgárságod is számít. Az őseid nem. Én is német származású vagyok, mégis magyar vagyok.

Amúgy, ha az anyanyelved magyar, akkor magyar IS vagy. Ha akarod, ha nem.

2012. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de az allampolgarsagom se magyar
2012. dec. 23. 20:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha itt születtél, magyar vagy. Ha nem, nem. A melletted álló pasi pedig azt gondolja, hogy német vagy, mert azt mondja. Kész.
2012. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem Magyaro.-on szulettem.
2012. dec. 27. 10:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem magyar az anyanyelved. És nem vagy magyar. Mi itt a kérdés?
2012. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!