Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy szeresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanncsika kérdése:

Hogyan érjem el, hogy szeressenek az osztályba?

Figyelt kérdés
Hello. 15 éves vagyok és új osztályba kerültem nem és sajnálatos módon nem tudok beilleszkedni van valami ötletetek ,hogy tudnák bevágódni jobban az osztálytársaknál ??

2012. dec. 23. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
hát legyél helyes és ha helyes vagy szerezz egy tuti barátnőt/barátot egyből bevágódsz hidd el :DD
2012. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az is egy módszer hogy választasz egy olyan embert (fiu lány mind1) aki közepesen népszerű de azért sok haverja van azzal öszebarátkozol és akkor egy idő után a többiek is megkedvelnek :)
2012. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
F vagy L - gondolom, lány.
2012. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
LÁny vagyok és köszi a válaszokat :)
2013. máj. 5. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!