Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy soha senki nem fog engem szeretni?

Figyelt kérdés
Annyira egyedül érzem magam, és nem tudom elképzelni, hogy engem valaha bárki is észrevenne :( 17/L
2012. dec. 23. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Talán azért érzed úgy mert...lehet hogy úgy is van ?! :D
2012. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én sok embert szeretek. Kérsz belőle Te is egy kicsit? :)
2012. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Elfog múlni. Meglátod majd a semmiből fognak előkerülni a srácok :)

Én is éreztem igy, majd észre sem vettem, és smároltam egy csajjal, pedig tuti voltam, hogy egy ilyen kis szelid srác senkinek sem kell majd :D

2012. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát ezzel totálisan együtt tudok érezni!!!

Rám sem kíváncsi senki, és most hogy itt vannak az ünnepek, még nehezebb elviselni. Sosem sikerül semmi, pedig jó lenne már találkozni egy kedves lánnyal. Olyan jó lenne ha valakit szerethetnék...:/

Ha nem lennél ilyen fiatal, kedves kérdező, akár még össze is futhatnánk, de félek túl sok a különbség kettőnk közt..:(

29 F

2012. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12 év az még semmi, utolsó válaszoló :D Pont egy éretten gondolkodó férfira lenne szüksége a lánykának.

Amugy meg fel a fejjel, előbb utóbb találsz valakit :)) Kellemes Ünnepeket!

2012. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!