Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vonzodom a 30-40 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vonzodom a 30-40 eves ferfiakhoz, es miert erdektelenek szamomra a fiatalabb fiuk?

Figyelt kérdés
Milyen lelki okai lehetnek ennek?

2012. dec. 23. 18:33
 1/8 A kérdező kommentje:

Valtozhat ez idovel?


L

2012. dec. 23. 18:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Korod?
2012. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gerontofil vagy, fordulj pszichológushoz.
2012. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kor nem ártana, mer 20 évesnél még elmegy, de mondjuk 16-17 évesen már talán kicsit "gáz"...
2012. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
19 vagyok.
2012. dec. 23. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Határeset még az is...mondjuk rá... pl én lefelé addig a korig keresek magamnak társat. Fiatalabbal nem kezdenék már.

Szóval szerintem így ez még nálad elmegy.

Hogy mért vonzanak? Talán mert tapasztaltabbak, komolyabban gondolják a párkapcsolatokat (persze kivételek itt is vannak), biztonságot tudnak nyújtani számodra, és a legtöbb (magamból kiindulva) nem alkalmi partnert keres. A te korosztályod még nagyban kicsapongó életet él, szeret több nőt is akár egyszerre bolondítani, és sokan még inkább csak a szexre hajtanak.

29 F

2012. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Itt vagyok!

F.

2012. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi bal nincs ezzel.Idővel össze csiszolódtok.
2013. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!