Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mennyi idő után történhet meg az első szexuális eggyütlét?

Figyelt kérdés

nem szívessen adnám oda a srácnak magam 2 hét után, meg akkor már nem is lennék neki olyan érdekes..

szerintetek mennyi idő után??


2012. dec. 24. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Kortól függ. 14-15 évesen 1 év, 17 felett fél év, 20 fölött 4 hét is. Persze nem eszerint kell élni, de szerintem vhogy így egészséges..engem így neveltek
2012. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21 éves csajommal 4 hónap volt. Én még szűz voltam.
2012. dec. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy ettől kevésbé értékes az ember. Felnőtt nő vagyok, nem egy kis csitri, pontosan tudom mit akarok. Az udvarlás már közel sem olyan, mint a tizenéves korban és ez így van rendjén.


A párommal egy közös munka során ismerkedtünk meg, mindketten kiléptünk a vergődő kapcsolatainkból, aztán végül egymás karjaiban találtunk vígaszt, amihez hozzátartozott a szex is. Mondhatni azonnal megkapott. Azóta eltelt 3 év és együtt vagyunk még mindig. Komolyabbra fordult a dolog. Kétlem, hogy ettől az egésztől kevésbé lennék értékes mint bárki más.

2012. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és előző párkapcsolatomban 18 éves voltam, akkor jöttünk össze. 2 hónapot vártunk, 2 évig voltunk együtt.
2012. dec. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. kommentelö már elmondta, nagyábbol amit akartam, de igen ez a lényeg.

Ha még "kicsi" vagy ,akkor csak akkor korán ha készán állsz rá stb stb és LELKILEG IS készen állsz ez fontos!

Felnött életnél már ritka ha honapok tellnek el kisebbeknél azért hosszu mert bhaszki ismerd már meg akivel lefekszel!! Föleg ha 1.!!

2012. dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, mennyi idő után, az már régen rossz, ha csak azért kellesz neki,mert még nem kapott meg.

Én például az előző barátommal kb. egy hónap után feküdtem le, 5 évig jártunk utána, a mostanival meg már azelőtt, hogy egyáltalán összejöttünk volna. De már fél éve együtt vagyunk és ettől nem lett rosszabb a kapcsolatunk.

2012. dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!