Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell aggódnom? Fiú-lány barátság.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell aggódnom? Fiú-lány barátság.

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt barátommal.Ő már 2,5 éve ismer egy lányt, „lelkitársak”eddig nem is volt gond,hanem kitört belőlem egy eléggé dúrva féltékenység.Azt érzem megcsal a lánnyal.Egy suliba járunk,egy váltásban,volt olyan,hogy a csajnak rossz kedve volt,ő vett neki csokit!Voltak kiránduláson,igaz akkor még nem jártunk,vett neki plüss állatot,mikor velem volt nekem nem vett.Most nem az miatt,hogy telhetetlen vagyok,hanem rám nem figyel úgy.Én nem vagyok jóba a csajjal,nyáron picit összevesztünk egy hülyeség miatt,de annyira zavar,hogy ennyire jóba vannak.Mit tegyek? :/
2012. dec. 24. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond a te korodban ez természetes.
2012. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
+ tisztára egyformák belsőre,egyiknek sem jött össze szerelem téren semmi,most barátomnak igen,csajnak semmi,nincsenek lány baráti,állandóan fiúkkal van.
2012. dec. 24. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, rossz lehet ezt átélni, de veled van együtt a srác, szerintem nem véletlenül.

Ha normálisan megbeszélnéd vele, hogy szeretnél több figyelmet kapni, lehet, hogy változna a helyzet. A lánnyal esetleg megpróbálhatnád rendezni a viszonyod, ha a közeledben tartod, jobban szemmel tudod tartani.

2012. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!