Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Veletek már előfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Veletek már előfordult hasonló helyzet?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni, hogy rácok előfordult már veletek olyan hogy beleszerettetek az egyik lánybarátotokba?? ha igen akkor hogyan történt a dolog? mikor jöttél rá hogy te valójában szerelmes vagy az egyik lány barátodba? ( mióta ismered? és mi fogott meg benne igazán?) köszönöm!
2012. dec. 24. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nevedből ítélve te vagy a lány,és reménykedsz,hogy ír az akibe beleszerettél.

Sok sikert és Boldog karácsonyt :)

2012. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát,olyan volt,hogy ő szeretett engem.Nem jöttem rá 6 éven keresztül(nem vagyok valami nagy vonzódás észre vevő),és onnan tudom,hogy ő mondta meg akkor,amikor már férje lett.Kb 2-3 éve.Közben én az ő szeme láttára kezdtem ki egy másik csajjal ,egy megint másikat rá vettem,hogy meztelenkedjen nekem.Mármint az ő szeme láttára,mert hogy egy munkahelyünk volt.Lehet rosszul esett neki.De közben ha mondta volna az elején,lehet az én feleségem lenne.Mert hát nem csúnya, és normális nő.Már nem kezdenék ki vele,nem vagyok szemét,mégis csak férje van...
2012. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4 éve ismerem.

Egyszerűen megfogott a stílusával, szépségével, meg mindennel

2012. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Egy Srác Asszem ***** válasza:
10 éve ismertem, egyszercsak többet beszélgettünk stb stb és akkor rájöttem. elmondtam neki de Ő csak barátként tekint rám. azóta barátok vagyunk és semmit nem érzek iránta (persze szeretem nagyon de nem úgy) !
2012. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!