Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is van hasonló helyzet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is van hasonló helyzet? (lent) 14/L

Figyelt kérdés
már másfél éve nem tudok elfelejteni egy lányt.mindig csak rá gondolok,vele fantáziálok,az ő képeit nézem és mindig azt nézem hogy fönt van e msn-en..elösször megijedtem a gondoltatól hogy egy lányba vagyok szerelmes?!de mostmár ez nem is érdekel.viszont szörnyű érzés hogy senkivel sem tudom megbeszélni ezt a dolgot.ha sírok miattavagy ha boldog vagyok csak egyetlen cselekedésétől is..ez csak velem van?van más is aki hasonló helyzetben van?
2010. aug. 12. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

ird meg neki hogy szeretlek(L)

megfogja érteni , azaz lefog tiltani

2010. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress valakit, akivel megbeszélheted
2010. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Ne aggódj, nincs Veled semmi baj! Te ezzel senkit nem bántasz meg! Tiszta szívből kívánom, Neked hogy legyél végtelenül boldog és kívánok Neked minden elképzelhető szépet és jót életed minden pillanatára!!!
2010. aug. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Egy leszbikusnak boldog életet kívánnak, de egy b***t egyből lek*c**göznek :D
2010. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A válasz a kérdésedre: Mással nincs ilyen, lezbikus vagy.
2010. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 sexybitch válasza:
Hát,amíg nem vagy belé szerelmes addig semmi gond,bár az se nagy baj ha beleszeretsz,de akkor el kell fogadnod a tényt hogy leszbikus (jobb esetben biszexuális) vagy.Nyugi ez ma már nem ciki :) Még "divat" is néhány helyen..
2010. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló... de én bi vagyok... De nekem is sikerült beleszeretnem egy lányba, és énis eléggé féltem ettől... de már kezdek vele megbékélni xD

Próbálj keresni vkit... akivel meg tod beszélni! Sokat számít. Nekem egy idegen srác volt akivel msn-en dumálgattunk. Az egyetlen aki tudta, de legalább kiadhadtam magamból és adott 1-2 jó tanácsot is ;)

Ha nincs senki... nyugodtan írj nekem is ;)

2010. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azzal nincs baj, ha szereted. Szerintem ezt beszéld meg vele, ha elutasít kicsit megkönnyebbülsz, és kevésbé fogsz sóvárogni utána.. ami ahhoz vezet, hogy elfelejtsd... Ha ő is ezt érzi, akkor meg SOK BOLDOGSÁGOT ;)
2010. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én is ilyen helyzetben vagyok, ha gondolod akkor vedd fel velem a kapcsolatot, hátha tudunk egymásnak segíteni
2010. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én voltam már így tini koromban, szerelmes voltam egy lányba 2 évig, együtt is voltunk. Viszont én nem vagyok leszbikus, és binek sem hiszem magam, mert azóta soha de soha nem tetszett egy lány sem, nem szerettem soha másik lányt, és nem is nézem meg őket, nem is találom őket vonzónak. Csak vele voltam így...nagyon furcsa érzés volt, de nem bántam, mert szerettem. Próbálj meg közeledni hozzá, kérdező, hátha ő is hasonlóan érez, mint te, jobbat nem tudok tanácsolni! És kívánom, hogy jól alakuljon.
2010. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!