Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Aggaszt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Aggaszt a helyzet:/ Más is volt hasonló helyzetben már?

Figyelt kérdés

Szóval eddig kb. átnéztek rajtam a fiúk.Komolyan.Suliba is arra voltam jó,hogy beszélgessünk,kaját/innivalót vagy leckét kérjenek tőlem,mert én bizony jól tanulok.Szeretnék fősulira menni majd,amihez ugye elengedhetetlen,hogy jól tanuljak.Utcán is mentem 30-ból kb. 1-2 srác ha rám nézett...

Már egy kicsit zavart a helyzet,amikor elkezdett változni a szitu.

Felfigyeltek rám...csakhogy nem a korombeliek.Tegnap jöttem haza a városból mikor jön velem szemben két pasi.Az egyik 20 körüli lehetett,a másik 40 fölött (talán apja-fia).Na ez az idősebb pasi úgy megbámult és még hozzá is tette,hogy "Cső!Gyönyörűség!"...közbe a nyál folyt ki a szájából...gusztustalan volt,de még vissza is fordult utánam.Pedig egyáltalán nem öltöztem kirívóan.Egy egyszerű farmer térdnadrág és egy mintás nem mélyen dekoltált póló volt rajtam.Utána jöttem tovább,épp egy útépítés mellett jöttem kb. 20m-rel amikor hallom,hogy az egyik munkás olyanokat mond,hogy "de csinos csajszi"..."jó lenne megd*gni"...és még utánam is fütyült.Na persze én hátra sem néztem inkább:)


Úgy néz ki felfigyeltek rám,de nem a korosztályom.

Elég zavaró,hogy a 30-40 körüli pasik megbámulnak és beszólnak,pedig egyáltalán nem vagyok k*rvás,nem öltözködöm kirívóan.Csak egy sima,átlagos külsejű,csinosan öltözködő lány vagyok.

De zavar,hogy a 15-20 évesek rám sem hederítenek,sőt szinte átnéznek rajtam:S


Más is volt hasonló helyzetben?

Mit tegyek,hogy megváltozzon a helyzet?

15/L


2010. aug. 15. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom mit tegyél,

hasonló helyzetben vagyok én is.

Én undorítónak találom mikor ilyen 40-es pasik megnéztek...

De bezzeg a korombeliekkel semmi nem jön össze.

Mondjuk ezt azért furcsállom , mert még 18 évesnek sem nézek ki max olyan 15-nek. És még is az idősebb pasik bámulnak meg , meg fütyülnek...Még annyit hozzátennék, én is szeretek öltözködni, nem kirívóan inkább szolidabban, és nem vagyok egy bányarém, de viszont egy hű de szépnek sem mondanám magam, inkább átlagos.

Na de ez van. Bocsi, hogy nem tudok tanácsot adni.

18/L

2010. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

ugyanez a helyzet csak nekem van barátom(:


amúgy télleg kurv*ára zavaróóó

standra se megyek...túl nagyok a melleim:DxD:S:S85c/d

nem nagyon lehet ezen változtatni be kell szólni neki vmi frappánsat:D

16/L

2010. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi:$

igen,tényleg zavaró.

de én attól még megyek stradra.Főleg azért,mert vannak nálam szebb lányo a strandon és ott nem engem bámulnak,főleg,hogy nem épp tökéletes az alakom:)

2010. aug. 15. 16:44
 5/7 anonim válasza:
48%

Hát... a mai fiuk:D inkább azokat a lányokat nézik akik hogy mondjam kur*áskodnak... vagyis ilyen nagyon mini dolgokban járnak:) én is sok lányt megnézek az utcán de aki teljesen be van öltözve és ha nincs rajta feszülős ruha akk nincs mit nézni..XD mert az utcán a külsőt látják :D de a belső is fontos ;)


15/F

2010. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi;)

Igazából attól,hogy nem öltözködök k*rvásan és nem viselkedek úgy még csinosan öltözködök.Szeretem a dekoltált felsőket,csinos nadrágokat/szoknyákat,de csak normál határokon belül.Szóval nem veszek fel miniszoknyát mellkidobós toppal és tűsarkúval,de ez nem azt jelenti,hogy nem vagyok csinos vagy hogy nem lehet mit megnézni rajtam:D

Beöltözni csak télen szoktam,akkor is azért mert fázós vagyok:)

2010. aug. 15. 20:18
 7/7 anonim válasza:
17:13 :) értelek:P az már sztem is durva mikor a lányokon már nagyon mini van szal kint a fél se**e de azért megnézem XD:P
2010. aug. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!