Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek az ellen, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek az ellen, hogy ne én legyek minden csaj lelki szemetes ládája? Bármikor megismerkedek csajokkal kb pár hét után egyből nekem sírnak.

Figyelt kérdés
pl most is csaj kb 2 hete ismerem a netröl eleinte tök jol elbeszélgetnünk eleinte sürgete a talk. de nem tudtam talk. vele mert sokat kellett tanulnom az egyetemen. Egyszer csak váltott és elkezdte mondani hogy van két pasi aki szeretne velük járni de ö még nem tudta eldönteni hogy kivel aztán jött a többi..... :(
2011. nov. 14. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne ismerkedj neten,vagy minél előbb találkozz a kiszemelt lánnyal!

Vagy hallgass több Mr. Busta-t,főleg azokat a számait,amiben a női nemet fényezi,próbálj ráállni a stílusára,aztán pik-pak eltűnnek azok,akik lelki szemetesnek akarnak használni.:))

2011. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg legyél őszinte velük és mond meg, hogy nem vagy kíváncsi az előéletére!

Amikor elkezdik mondani a másik pasikat, akkor szerintem csak baleknak néznek!Régen nekem is ezt szokták tenni, de rájöttem, hogy ilyenkor nyomban rá kell térni a szex témára!Ha nem akar szexet, akkor pláne baleknak néz, ha meg akar, akkor meg jól meg szeretgeted és utána eldöntöd, hogy tovább!Általában abbahagyják a másik pasi témát!

2011. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyan az mint az elötem lévö.Mond meg hogy nem vagy rá kiváncsi a nyálas sztorikra.Ha még mindig mondja akkor ordits rá.Ha az se elég akkor rúgd fejbe :)ez mindig bejön
2011. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!