Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? (többi lenn )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? (többi lenn )

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, még nem volt barátom, de nem azért mert csúnya vagyok vagy ilyesmi sőt most kezdtem az egyetemet és elég sokan dicsérnek na mind1 nem ez a lényeg szóval . Már nagyon régóta sportolok és ez az egyik ok h még nem volt senkim . És ezért mert még nem volt senkim nagyon félek vkivel össze jönni, egyszerűen nekem fura lenne ha vki szeretne . A másik meg mivel még nem volt senkim szűz vagyok és 20 éves így senki se várna rám, mert h már idős vagyok, de hát könyörgöm ez egy olyan dolog ami egyszer fog velem megtörténni és olyannal akarom aki tényleg szeret. Mit gondoltok?

És még egy kérdés ,én falra mászok attól ami mostanában megy az ilyen 12-13éves tiniknél ,h úriszen gáz h még szűz vagyok? értitek nem ? De basszus 20 vagyok és egyáltalán nem szégyellem..


2012. dec. 24. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nincs gond veled :)
2012. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sportos vagy, értelmesnek is tűnt. ki az a barom, aki ne várna rád?:D
2012. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mégis miért ne lehetett volna valakid attól, hogy sportolsz ?
2012. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ne is szégyelld. annyi az egész, ha valakivel kölcsönösen bejöttök egymásnak, próbáld meg vele, oszt lesz ami lesz
2012. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem tudni, de nem is baj ez.

Nem minden csajjal foglalkoznak a fiúk. A kevésbé szépeket* kevésbé akarják meglékelni.

2012. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy olyan lány mint te többet ér, mint a 12-13 éves party bitch-ek, legalább is az én szememben.

Nem veled van a baj. Előbb-utóbb megtalálod azt, akire érdemes volt várni.

2012. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Őszintén mondom kérdező! Te abba a szűk rétegbe tartozol, ahová a rendes lányok tartoznak. Tarts ki saját álláspontodnál és csak azzal feküdj le, akit tényleg szeretsz. Tudod hozzám hasonlóak mennyire örülnének, ha olyan barátnőjük lenne, mint te? Érett gondolkodással...Hú elképzelni nem tudod.
2012. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nézd, ha te így érzed most jól magad, hát kik vagyunk mi, hogy megítéljünk emiatt?!

Nincs veled semmi baj, én 28 éves voltam, mikor először voltam lánnyal. Férfi létemre.

Na de ez van, így hozta a sors.

Szóval nem vagy fura, és nincs veled semmi baj!

Ha esetleg kíváncsi vagy h én miért "vártam" ennyi ideig, küldhetsz egy privátot, és akkor elmondom.

29 F

2012. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanigy allok most en is. Azzal az aprosaggal, hogy pont alakuloban vagyok valakivel, aki szivesen var ram. Te is fogsz talalni ilyet, ne aggodj. :)

20/L

2012. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
2.nak azért mert nagyon sok időmet elvette a sport nem lett volna rá időm a másik meg azért mert nem is akartam
2012. dec. 24. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!