Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem? Nemtudom mi van most velem. Mit cisnáljak? A történet lenn. (:

Figyelt kérdés

Hát találkoztunk, aztán beszélgettünk! Eléggé félénk, keveset beszél, láttam rajta hogy nagyon zavarban volt.

Egy puszit adtam neki (Csak is azért, mert a barátnőm annyira akarta) Amikor haza felé mentünk eléggé csalódott volt.


Másnakpárja rászedte a haverját és eljöttek. Vizpipáztunk stb. Aztán félre ültünk beszélgetni kettesben, nagy nehezem engedtem neki hogy átt öleljen, akkor is elvicceltem az egészet. A végén volt egy puszi többet nem is engedtem neki. Aztán haza mentem és láttam hogy nagyon csalódott volt..


Másnap már elkezdtem érezni mennyire hiányzik.. és kezdtem emgbánni ezt az egésszet. Meg mindíg arra gondoltam hogy milyen szépen rám mosolygott meg rám nézett a szép szemeivel :) Belésetem?? Azt érzem hogy ő többet érez irántam... A barátnőmnek is mondta hogy szeret. Sokszor csak ő jár az eszemben..Most is :) Kérdezzetek nyugodtan. Ja , és várom a válaszokat :)


2011. aug. 1. 16:39
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:
Ezt nem értem, teljesen zagyva az egész. Szerintem fogalmazd újra...
2011. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hááhhhááá
2011. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ezt sajnos jobban nemtudom meg fogalmazni.. Esetleg ha még egyszer elolvassátok :)
2011. aug. 1. 16:44
 4/12 anonim ***** válasza:
csaj, vagy pasi vagy?
2011. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Smartguy86 ***** válasza:

Én már 3x elolvastam, de még azt se értem, hogy ki a fiú meg ki a lány... :D


Najó, nem vesződöm vele.

2011. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány :D
2011. aug. 1. 16:50
 7/12 anonim ***** válasza:
egymásba estetek, nincs tovább mire várni :D
2011. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt. Majd válaszol laki kibogozza ebből a mondanivalód XD
2011. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
válaszol aki* XD sorry
2011. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mióta ismeritek egymást, és mióta érzed ezt? :)
2011. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!