Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nap más nővel van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap más nővel van, flörtölget velem is, de tudja, nem vagyok könnyűvérű. Lehet ebből valami? (bővebb lenn)

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki nagyon tetszik, de az a bajom vele, hogy minden nap más csajt visz az ágyába és csúnyán is beszél róluk. Velem viszont nagyon kedves, dícsér, szépen beszél velem és sokszor tesz kétértelmű megjegyzést. tudja azt is, hogy velem nem szórakozhat. Szerintetek miért ilyen? Engem is csak meg akar kapni? érdekelhetem komolyabban is? Bár ha mindenkit megkaphat, nem hinném,h rám pazarolná az idejét... Hogy működnek az "ilyen" palik?
2012. márc. 31. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az "ilyen" palik úgy működnek, hogy eleinte nagyon kedvesek, dícsérnek, szépen beszélnek veled és sokszor tesznek kétértelmű megjegyzéseket. Aztán ha ennek bedőlsz, lefektetnek. Utána pedig mennek a következőre, és majd rólad is csúnyán fognak beszélni.
2012. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek... csak az a baj, hogy sokat találkozunk, mert egy nyelvstúdióba járunk...és ott sokat beszélgetünk. Eleinte nem is érdekelt az egész pasi.. de most igen... lehet én sem érdeklem, csak kedvel mint csajt...v nem tudom...nem akarok bedőlni..
2012. márc. 31. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az van, hogy látja rajtad, hogy nem engedsz neki, az "önérzete" pedig nem hagyja, hogy ne szerezzen meg téged is egy menetre, ezért még erősebben színészkedik.
2012. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Barátnőim is ezt mondják..szóval igazatok van. Vigyáznom kell vele. Pedig azt hittem, másnak lát...:S
2012. márc. 31. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha te kellenél neki (nem csak egy dologra), rá sem nézne más nőkre.
2012. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

addig udvarol, amig meg nem kap

uána te is uncsi leszel

addig meg izgatod a fantáziáját meg az önérzetét

2012. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat:) Talán kicsit játszanom kellene az önérzetével.... megérdemelné...:)
2012. márc. 31. 23:32
 8/8 anonim ***** válasza:

hehe

ha minden nőnek teszi a szépet...meg neked is akkor szted???


amúgy meg...minden kapcsoalt ugy indul, h szépen beszélnek, udvarolnak a pasik...pláne ha csak szexre kellesz akkor még mézes-mázosabbak ;)


elég naívnak tűnsz, hány éves vagy?

2012. ápr. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!