Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverommal kavart és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Haverommal kavart és most talán bepróbálkozott nálam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azért "lehet" mert sajnos én nem vagyok jártas az ilyesmiben, nem igazán tudom eldönteni mit is szeretne. Bizalmas beszélgetésekre hívott, Megakarja fogni a seggem, megkért hogy masszírozzam meg, cukkol mint szavakkal mint fizikailag (azzal szórakozik hogy bordán szúr) és várja hogy visszaadjam. Nem tudom ez minek nevezhető, ezt döntsétek el ti. A lényeg hogy mivel a haverom még mindég bele van esve szerintem ezért én inkább hanyagolnám, amúgy sem vagyok kapcsolatpárti, a legkisebb gondom is nagyobb ennél. Mit tegyek hogy ne csinálja ezt?

2012. dec. 25. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
dugd meg és szopasd meg rendesen, utána szarj a mellére és kend szét a testén, ne félj többet szóba sem akar majd állni veled és beszélni sem akar majd róla senkinek.
2012. dec. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
xD
2012. dec. 25. 00:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele. Kérdezd meg egyenesen, hogy mit akar. Meg hogy a haveroddal csak szórakozik-e. Így kell csinálni sztem.
2012. dec. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!