Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A haverom lánya (16) bepróbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom lánya (16) bepróbálkozott nálam, kigombolta az ingét (40) F. Hogyan magyarázzam el neki, hogy ez nem okés?

Figyelt kérdés
16 éves a lány jóban vagyunk,mondhatjuk úgy én vagyok a 2. apja,kicsi kora óta ismerem.Nagyon sokat nevetgélünk,szívódok vele.Tegnap,volt egy családi kirándulás haverom családja is ott volt meg az enyém is.A feleségem,haverom és az ő felesége,meg a gyerekek elmentek sétálni este.Otthon maradtam a 16 éves lányával kettesben.Mellém bújt az ágyba(nem aggódtam emiatt,sokszor együtt aludtunk már). Nagyon bámult,megkérdeztem,hogy mért bámul,mi jár a fejében.Erre elnevette magát elpirult és azt mondta,ha én azt tudnám...Persze érdekelt,hogy mit akar mondani,addig még ki nem nyögte,hogy le akar velem feküdni.Elsápadtam,meg sem tudtam szólalni.Elkezdte kigombolni az ingét...kint voltak a cicijei...elkezdte simogatni őket,közben rám kacsintott.Szégyen nem szégyen gondoltam rá,hogy lefekszek vele,de aztán összegomboltam az ingét adtam neki egy jó éjt puszit és elfordultam.Az a baj,hogy tudom ha még egyszer bepróbálkozik nálam nem tudnám megállni,hogy ne érjek hozzá.Hogyan magyarázzam el neki,hogy ez nem jó így...?Félek,hogy nem tudnám megállni ha még egyszer ezt csinálná.
2012. júl. 15. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki, hogy ezt nem csinálhatja, mert neked családod van, feleséged. Mellesleg a barátságotok tönkremenne, ha a barátod rájönne, hogy dugod a lányát. No meg persze a feleséged is otthagyna. Ha "szeret" megérti és leszáll rólad.
2012. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele..csak azt tudom ajánlani mint az első..mást nem.. de semmiféle képen NE feküdj le vele.. állj ellen..!!!
2012. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Hole Hunter ***** válasza:
25%

Álmodozni nem bűn...sokan képzelik magukat hasonló szituba.

Most komolyan azt várod, hogy igazoljuk...nyugodtan húzd meg a kislány?...

Hagyd őt békén!

Üdv.

2012. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen mond meg neki hogy felnött ember vagy családod van te nem tudod neki azt megadni amit ő szeretne és nem akarod kihasználni mert nem lenne helyes. Plusz az apja az a barátod és szeretnéd ha az is maradna. Keressen inkább egy korabeli srácot... és inkább ne maradj vele kettesben lehet nem kéne amig ez a korszaka el nem mulik :)
2012. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3. nem igazolást kért... "Hogyan magyarázzam el neki, hogy ez nem okés?" tisztában van vele, hogy nem jó, és erre kér tanácsot... nem azt, hogy mit tegyen, b.ssza vagy ne b.ssza
2012. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt mondd, hogy családod, feleséged, barátod van, mert ezzel azt is mondod, hogy ha ez nem lenne, akkor meghúznád. Inkább azt mondd, hogy számodra ő gyerek. Nem tudsz rá úgy nézni... Ezek után mondhatod, hogy van feleséged, akivel senki nem tudja felvenni a versenyt.
2012. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Hole Hunter ***** válasza:
50%

Kedves #5!

Nem vagyok én ebben annyira biztos, mint te...

Üdv. #3

2012. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem húznám meg a kis csajt,számomra még kislány,hiába úgy néz ki,mint egy nő.
2012. júl. 15. 14:08
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

egy 40éves nem fogalmaz úgy hogy nem húznám meg a kiscsajt.

ez kamu kérdés

2012. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 jin ***** válasza:
33%

1 fogalmazhat igy

2 ez amolyan vissza mondás/idézés is lehet....

2012. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!