Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek volt már olyan, hogy egy pasi bepróbálkozott nálatok, és ti visszautasítottátok, majd később megtetszett nektek?

Figyelt kérdés
Volt már veletek ilyen,hogy nem jött be nektek egy pasi,be is próbálkozott nálatok,és rá pár héttel vagy hónappal megtetszett nektek?

2012. dec. 24. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen:D De nagyon kitartó volt:D
2012. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igen :/
2012. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mit tettek,miután megtetszett nektek,valahogy próbáltátok éreztetni vele?
2012. dec. 24. 23:15
 4/13 anonim ***** válasza:

Velem úgy volt, hogy először nem tetszett a srác. Aztán ahogy állandóan feltünt, megtetszett.

Utána mikor kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, akkor volt olyan, hogy úgy viselkedtem mintha nem tetszene (szó-ban is úgy véleményeztem a helyzetet - nem szó szerint). Aztán pedig kb. egy hónapra rá, olyan megjegyzést tettem amiről most már egy ügyefogyott is levenné, hogy többet szeretnék.


Amúgy a nonverbális jelek már hónapok óta mennek...

2012. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
*tettetek*
2012. dec. 24. 23:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit tettem? Elhívtam magammal - de nem randi címen. A nonverbális jeleket hiába viszonoztam, mikor előtte meg máshogy viselkedtem.
2012. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg általában össze-vissza beszélek - de csak addig míg nem vagyok biztos a másik érzéseiben.
2012. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként miért érdekel? Ezt csinálta veled egy lány? VAgy te vagy egy lány és nem tudod, hogy mit tegyél?
2012. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
16/F vagyok,és azért érdekel mert bepróbálkoztam az osztálytársamnál,utána kb 1 hétig nem is nagyon beszéltünk,de mostanában már jobb a viszonyunk mint valaha,úgy látom rajta,hogy eléggé kedveli a társaságom,de még egyszer meg nem akarok bepróbálkozni,mert mi van ha megint rá*aszok.Várom,hogy adjon valami bíztató jelet.
2012. dec. 24. 23:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Perpillanat is ez van, és most kb. verem a fejem a falba, amiért segget csinálok a számból...:)
2012. dec. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!