Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az alábbiról? (pasik is írhatnak )

Figyelt kérdés

"Az az igazi férfi, akinek ha nemet mondok, küzd értem, nem pedig más csaj után néz!"


Ezen kiakadtam, szerintem ez egy nagy mahaság! Elvégre ha egy csaj nekem azt mondja, hogy bocs, nem.... akkor minek küzdjek érte, hogy még jobban leégessem magam ?! Ha egyszer nem, akkor nem, mit kell ezen filózni , ha nem jövök be neki ?! :P :/


Koet/nemet is :)


2012. dec. 25. 14:46
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
kort*
2012. dec. 25. 14:46
 2/20 A kérdező kommentje:
+ papaucsnak is tűnnék...
2012. dec. 25. 14:47
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem igazad van. De ha egy lánynak elmondod vagy megtudja hogy tetszik Neked, és akár először nemet is mond, akkor magában rengetegszer eljátszik a gondolattal hogy ,lehet hogy mégis tetszik?!, de nem!!,de de mégis....stb.

Ezért egy kis idő múlva lehetne mégegyszer megpróbálni, de nem KŰZDENI. Ez hülyeség szerintem! XD 15L

2012. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez úgy működik, hogy ha EGY lány, és azt mondja, hogy nem, akkor mész máshoz. De ha A lány, akkor küzdesz érte. Nem minden lányért, de van olyan, akiért szerintem te is megtennéd :)

18/L

2012. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Így van, nehogy már Te fuss egy nő után! Meg megalázkodj előtte! Senki nem ér ennyit! Inkább keress mást! Vannak ilyen nők, akik ezt várják el, de meg kell mutatni nekik, hogy mi különbek vagyunk tőlük! 27/F
2012. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát figyelj tegyük fel hogy ha gyakorlatban így érvényesül a dolog: te kezdeményezel a csajnál, ő lepattint, te meg csak vállat vonsz és benyalod magad a következőnél - a lány nyilván azt gondolja te mindössze szexuális játékszerként tekintettél rá illetve viszonyulsz az női nemhez. A tapasztalat sok esetben szabályt teremt, az a férfi aki küzd érte ennek az ellenkezőjét fogja bizonyítani. És utóbbi meg nem sérti az önérzetét.
2012. dec. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Volt nő, aki ezt játszotta velem. 3 hónap után otthagytam. Mert nekem is vannak elveim. Azóta kapar, és ennek már 4 éve..

A lényeg: ha tetszik a nő, és te is tetszel neki, akkor igenis érdemes "elnyerni a bizalmát", de vannak bizonyos határok. Ha meg kell bizonyosodnia, hogy nem csak lukra mész, és tényleg többet akarsz, akkor megéri. És randizgatni meg jó tud lenni, izgalmas, mikor megismeritek egymást. Alapból ezzel semmi baj sincs.



24F

2012. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Mármint 3 hónapig udvaroltam, de nem adta be a derekát, így elegem lett. Pedig nagyon komolyan gondoltam. Ő meg nem tudott dönteni.

Előző voltam

2012. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az az igazi férfi, akinek ha nemet mondok, küzd értem, nem pedig más csaj után néz!"


Hát ez tényleg marhaság! És elég sok némber van aki ezt elvárná. De normális ember nem pitizik egy ilyennek!

2012. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség ez a mondás. Nálam alapelvárás, hogy az illető legyen annyira érett, hogy tudja mit akar. Ha bizonytalan, de szerinte még lehet valami a dologból, akkor erre találták ki az ismerkedést, ami semmilyen kötöttségekkel nem jár...


Viszont ha "NEM"-et mond, akkor értékelem az őszinteségét és azt, hogy nem akarja az időmet rabolni és más után nézek. Nem vagyok sem pincsikutya, sem pedig valamilyen megborult zaklató, hogy ezek után is a sarkában loholjak. Arról nem is szólva, hogy hülyét sem szeretek magamból csinálni, hogy nem bírnám felfogni a "nem" szó jelentését. És az időmet sem szeretem feleslegesen elcs*szni egy reménytelen esetre, mert ki tudja milyen alkalmat halasztanék el közben.

Zárásként pedig azt is leírom, hogy finoman szólva nem csípem az olyan lányokat, akik azt hiszik, hogy valami sorozatban/mesekönyvben ők a királykisasszonyok és játszani kell az agyukat, hogy megleljék a nagy Ő-t. Ezt k*rvára gyerekesnek tartom.


24F

2012. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!