Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Lányok! (fiúk is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! (fiúk is írhatnak), szerintetek egy pasi hogy lehet vonzóbb, illetve olyan, akit jobban megbámultok, jobban felfigyeltek rá?

Figyelt kérdés

A lányoknak ugye pl csinos ruha, melyet ízlésesen visel, egykis smink, és máris jobban néz ki :) Na, és mi a helyzet velünk, pasikkal ?:)


Kort/nemet is, köszi :)



#zjkujk
2012. nov. 7. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyen vagányabb stílusa,azt szeretem,legyen ápolt,meg úgy fogjon meg valami rajta!De nekem a kimondottan keményfickók tetszenek,ha lehet értelmezni.
2012. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

uhh,hat ez nagyon egyenfuggo kerdes...

en szeretem bizonyos hatarokon belul az extremitast,ezert tetszik,ha valakinek van egy profin kivitelezett tetovalasa vagy az ajakpiercing is tetszik (fultagito vagy extrem trogersag nem :D) az igazi az,ha egy stilusos,oltonyos pasin vannak ezek a dolgok.

de mondom,ez mindenkinel mas.

23N

2012. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Menedzser ***** válasza:
Egy drága autó...
2012. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem az fontos hogy passzoljon hozzám. szóval ha találkozok 4 fiúval akkor nem a szőke kékszeműt fogom megnézni hanem azt aki hasonlít,passzol hozzám. amúgy számít a ruha egy csöves fiút nem szoktam megnézni meg nekem az egész kisugárzása hogy vicces legyen,kedves stb :D 15/L
2012. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szemüveg. Igazából halál hidegen hagy ki hogy néz ki, így nem szoktam megnézni a pasikat... kivéve ha szemüveges.
2012. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vessetek meg érte, de én az izlésesen kigyúrt, sportos pasikat mindig jobban megnézem, mint az ilyen negyvenkilós, féltüdejű emós gyerekeket!

Ezenkívül mindig megnézem a pasi cipőjét is. Makkos cipő, szandál zoknival, gagyi kínai cipő nálam kizáró ok! :))

2012. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ápolt megjelenés, diszkrét illat nagyon vonzó tud lenni, a többi ízlés dolga.


És speciel megőrülök, ha nyitva van egy ing felső két gombja...

:-)

2012. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hanariko ***** válasza:
egyetértek nagyjából az előzőekkel. Jó illat, az nagyon fontos (legalábbis nálam) ápoltság, pici borosta ha jól áll, és amiért kicsit "utálom" is a pasikat, a rém egyszerű öltözködés. Mondjuk azt is el kell találni, hogy mi áll jól, de nem kell túlgondolni.
2012. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!