Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van szívesebben r....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szívesebben r. bancokkal, mint velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Első "barátom" volt idén. Nem értem a fiúkat... Engem egy tök rendes lánynak mondanak, meg aranyosnak, szépnek is, ezt nem tudom, mert nem vagyok kibékülve magammal...; meg talán nem hazugság, ha azt mondom, okos vagyok. Egyedül az a baj, hogy kicsit visszahúzódóbb vagyok új társaságban, de egyébként sem éppen arról vagyok híres, hogy mennyire nagy a szám. 16 éves vagyok, most volt az első barátom. Én komoly kapcsolatot akartam volna, és mindent megadtam volna neki. Szerintem tisztában volt vele mennyire szeretem. Ehhez képest teljesen megalázott. A saját bulimba valaki hozott idegen lányokat, és az én "barátom" tök részegen velük töltötte el az estét, előttem fogdosta őket. Ők miért jobbak mint én? Hiszen tőlem tényleg mindent megkapott volna... Még csak arra sem méltat, hogy bocsánatot kérjen, pedig előtte azt mondta, nagyon szeret... Most pedig egyáltalán semmilyen csaja nincs. Illetve... fiatalabb csitrikkel próbálkozik.


2012. dec. 25. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt nem a fiú védelmében,hanem egyébként mondom néked,hogy én nekem is vannak lány barátaim, és általában van csajom is,és mindkettő teljesen másképp ismer.Ezért nem valami jó,ha barátságból lesz kapcsolat,mert nem is ismerik a másikat abból a szemszögből,amiből kéne.Mondanám,hogy járj velem,de én ha van barátnőm ,akkor rendszeres szexuális életet élek vele és te szerinte erre alkalmatlan vagy.Nem biztos,csak van egy ilyen érzésem.
2012. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, Nekem egyszerűen csak 1 hónap után gyors lett volna, és nem bíztam meg benne... Ez baj?
2012. dec. 25. 20:01
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem baj, jó is, hogy nem dobod magad oda neki egyből, mint valami cafat húst. Én még fél évet is tudnék várni. 19/F
2012. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

talán mert dugni akar? van ilyen.


amelyik srácnak van millió választanivalója nem fog eggyel maradni. naív vagy :D

2012. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11es vagyok megint ,ha azt veszem,hogy (gondolom)még szűz vagy,esetleg várnék max 2 hónapot.Tudod nem kötelező senkivel lefeküdni,de sokat várni se,mert rengeteg másik van,aki hamarabb adja magát.Soha nem értettem azokat,akik fél éveket vagy 1 évet is képesek várni 1 csajra,aki lehet kicsit később meg ott hagyja őket valakiért,aki semmibe veszi s csak használja.De mindegy,tedd túl magad rajta,vannak még rengetegen,akik megfelelőek számodra.
2012. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!