Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok ki mellett utaznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ki mellett utaznak szívesebben a tömegközlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés
Akihez vonzódnak, vagy akihez nem?
2012. aug. 27. 17:10
1 2
 1/16 jin ***** válasza:
Mellettem.
2012. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Aki nem büdös.
2012. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1: legszívesebben egyedül, max egy jó pasi ülhet mellém :P

2: nekem szokásom a buszsofőrünkkel beszélgetni, így rendszerint az első ajtó lépcsőjén állok, szóval tárgytalan ebben az esetben

3: oda ülök ahol van hely :)

2012. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Legszívesebben egyedül, s ha a mellettem levő hely üres, reménykedem, hogy egy normálisabb fiút sodor arra az élet, de általában a kevésbé kellemes kipárolgású, nem éppen fiatal személyek társaságát vonzom...

Ha nincs dupla üres hely, igyekszem oda ülni, ahol "igényes" emberek tartózkodnak, de ritkán van ilyen. :/

2012. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

beteszem a fülembe a fülhallgatóm és alszok.

könyörgöm, ki nézi mikor felszáll, hogy most kihez vonzódik?:DD

amúgy igen, aki nem büdös..bár az erős parfümszag se jó

2012. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nah de most őszintén ez már megint milyen hlye kérdés? Te odaülnél egy számodra unszimpatikus emberhez? mert szerintem ha mellette lenne az egyetlen ülő hely is inkább állnál, minthogy odaülj...
2012. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha a lány száll fel később, és több szabad hely is van.
2012. aug. 27. 17:19
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nemtől függetlenül mindenki igyekszik olyan ember mellé ülni aki szimpatikus. Ha meg van dupla üres hely akkor inkább oda. :)
2012. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem pl nem érdekel de tényleg csak az a lényeg, hogy ne legyen büdös és ha tovább utazik lehetőleg ne keljen keltegetni ha le szeretnék szállni mert az elég kínos :/:D Ja és buszon ált. nem nézegetem az embereket hisz hulla vagyok. 17l
2012. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát kövérek mellé biztos nem űlnek.

Mert kicsik az ülések és közel vannak egymáshoz, és egy idegenhez meg így hozzá kellene érni.

Meg azok sokszor büdösek is.

2012. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!