Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy mosoly sokat dob a férfin is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mosoly sokat dob a férfin is?

Figyelt kérdés

Nem szeretek, és eddig nem is tudtam mosolyogni*. Eléggé faarcú vagyok, nem sűrűn ülnek ki rá az érzelmek, jobb is, ha nem látja a külvilág. De nem először hallom lánytól, hogy jól állna a mosoly, helyessé tenne, így viszont csak tucat vagyok.


Tényleg ennyit jelentene a nők számára? De miért? Attól, hogy nem mutatom ki, még lehetek vidám és boldog is. Vonzóbb, ha magamra erőltetek valamit?


*A fogaim elég szépek, csak egy-kettő nem úgy áll, ahogy kellene. Fogszabályzó pedig egyelőre luxus.



2012. dec. 26. 01:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azért dob sokat,mert kedvesebbé tesz.
2012. dec. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

kú-rvára semmi köze a mosolynak a kérdéshez.

aki ezt mondta neked csaj bókolt egyet.

te meg nem vágtad.

erről szól a kérdésed.

2012. dec. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De az csak egy álca... Egyáltalán meg lehet tanulni a mosolygást valahogy?
2012. dec. 26. 01:49
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es, akkor elég sokan bókolhattak ezek szerint... Nem tudom, mi köze egy adott lányhoz, ismeretlenektől is hallom.
2012. dec. 26. 01:50
 5/16 anonim ***** válasza:

persze.

amint kikezeled a depressziódat,simán menni fog magától is.

2012. dec. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy depressziós vagyok? EzoTV-ből szabadultál?
2012. dec. 26. 01:53
 7/16 anonim ***** válasza:

igen onnan,mentalista vagyok.

és most látom ahogy leszopod magad.



:D

2012. dec. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És tényleg! ;D
2012. dec. 26. 02:12
 9/16 anonim ***** válasza:

nah.

leírni már letudod.

akkor ezentúl ha csajjal beszélsz mindig gondolj az önszopásos estéidre és akkor tudsz majd mosolyogni.:D

2012. dec. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De hülye vagy... :D Nevetni tudok, de itt a mosolygásról volt szó, arról a "csábító" fajtáról.
2012. dec. 26. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!