Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Tetszenék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Tetszenék neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban. Ő nekem nagyon tetszik. Én rengeteg mindet tudok róla, ő nem tudom, hogy mennyit tud rólam. Ma volt a suliba ilyen “ádventi koncert“ a kultúr házban, és amikor mentünk ki az előadás végén, akkpr belenézett a szemembe, és olyan “romantikusan“ rám mosolygott. Én szoktam figyelni a suliba is meg mindenhol, de ilyet még sosem csinált. Először elkaptam a szememet, azután vissza néztem rá, és még mindig mosolygott. Múltkor igaz, hogy véletlenül ráírtam facebookon. Hogyan kerülhetnénk közelebb egymáshoz? Én nem vagyok az a kezdeményező típus. Van egy közös “témánk“ a rock. Még soha nem beszéltünk. A legjobb barátnőm az unokatestvére. Kérlek segítsetek! A válaszokat előre is köszönöm. A helyesírási hibák miatt elnézést kérek, mobilról vagyok, és nagyon picik a betűk.

2012. dec. 18. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá .menj oda vagy irj neki fb-n
2012. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy szimpatikus neked és szeretnéd jobban megismerni, ha ő is benne lenne.

Próba szerencse.:)

Néha nem gond, ha mi nők vesszük át az irányítást.:)

2012. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szemezz vele !!! :DD
2012. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A szemezéssel úgy vagyok, hogy elég ritkán látom, amikor meg látom, akkor nem biztos, hogy rám néz.
2012. dec. 21. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátnődet hogy puhatolja ki hogy mit gondol rólad vagy kezdj el beszélgetni vele facen
2013. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!