Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik válasz elfogadhatóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik válasz elfogadhatóbb egy visszautasításnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy kellemes visszautasítás nem létezik, de nem szabad hitegetni a másik felet sem.

Pár napja kiírtam egy kérdést ezzel kapcsolatban, ahol egy fura válaszoló lépet a színre(akivel nem értek egyet). Kérlek adjatok őszinte választ, hogy melyik elfogadhatóbb, ha egy 20 éves srácnak írom.

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



"Szia!

Ezzel nagyon megleptél..alig beszéltünk, így nem is értem, hogyan történhetett ez meg. Tudod van barátom, akivel egy jó ideje már együtt vagyok és nagyon szeretjük egymást. Mi nagyon eltérőek vagyunk és remélem hamarosan megtalálod a hozzád való lányt."



"nagyon megtisztelő, és mélyen megható az az érzés amit irántam érzel" de sajnos nem áll módomban viszonozni, mert mást szeretek és a szívem már foglalt és nem fér bele egy másik férfivel lévő kapcsolat"


2012. dec. 26. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanaz a kategória mindkettő. Ha jól emlékszem, te az első verziót írtad a srácnak, szerintem az is nagyon korrekt.:)
2012. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az elsőben van némi ellent mondás .

Ez a rész "..alig beszéltünk" és ez,"Mi nagyon eltérőek vagyunk" üti egymást.Ha alig beszéltél vele,akkor honnan tudnád,hogy eltérőek vagytok?

2012. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy én visszataszítónak tartom az ilyen kerteléseket.Ha nem tetszem neki,akkor mondja meg kerek perec és ne nyomja a süket szöveget,mert arra a legkevésbé sem lennék kíváncsi.
2012. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi abban a kertelés, hogy leírja,hogy barátja van? Istenem...
2012. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha meg foglalt a csaj,akkor nem tudom miért próbálkozik nála bárki is.Meg kell mondani,hogy kopás van aztán kész.
2012. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első.
2012. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A másodi jobb, bár fucsán van megfogalmazva!

De a elsében- rosszul esne neki hogy "Tudod van barátom, akivel egy jó ideje már együtt vagyok és nagyon szeretjük egymást."

Ha beléd van esve ezt nagyn rossz lesz hallania hogy mennyire szeretitek egymást.. elég h van valakid már egy jó ideje.

2012. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A második az abszolút jó.
2012. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem, van barátom, akit szeretek. Pont. Ennél több szerintem felesleges és nyálas.


24/N

2012. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az utolsó írta a jót
2012. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!