Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az a probléma hogy a gép...

Az a probléma hogy a gép játék közben véletlen idö közön ként megfagy pár másod-percre és ujbol megy de csak játék közben kipucoltam az egész házat de nem segitett mitöl lehet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a video kártya van kicsit túlterhelve.

Amikor továbbmegy a játék, akkor ott folytatja, ahol megállt, vagy továbbugrik, mintha a szünet alatt is működött volna?

2012. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
onnan fojtatja ahol abba hagyta de néha ujra inditja a gépet de ez ritka lehet hogy tul melegszik már raktam rá ventilátort hogy hütse de nem sokkal lett jobb
2012. szept. 18. 14:47
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Rosszminöségü alsókatgóriás ("olcsó" "nagy Watt jelzésü") TÁPegység

vagy pedig ha jó féle és hibátlan akkor pedig túlmelegszik az a táp

.

viszont általaban mindketö fentszokott állni vagyis cseréld tápot aztán pc ház hütését old meg

1-2ezer 1db pc ház hütö venti (remélem van hely házon)

legolcsóbb normális táp:

Chieftec CTG 400W

FSP Hexa 400W

jó helyen 9-10ezerért találsz

FSP Hexa 500W

Chieftec CTG 500W

ezeket 11-13ezerért kb.

de ilyeneket használtan is kereshetsz még az is jobb mint rosz tápot használni

2012. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát már raktam bele plussz hütést de nem segit az sem lehet szerintem is a táp gyenge
2012. szept. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!