Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a hozzáállás, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hozzáállás, lányok?

Figyelt kérdés

Szinte minden nőismerősöm azon a véleményen van, ha szóba kerül a szőrtelenítés téma, hogy egy férfi ne gyantázza vagy borotválja már magát, hisz egy férfi szőrös. Ehhez képest, amikor meglátnak pl egy szőrös hónaljat jönnek az olyan vélemények, hogy "Fúj, te nem szoktad borotválni a hónaljad?"

Akkor most hogy is van ez, hölgyeim? Akkor legyen szőrös a férfi vagy ne? Vagy csak részletekben legyen szőrös, esetleg csak nyírja rövidre magát?


2012. aug. 3. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ezen az állásponton vagyok és mindig is ezt mondom:

Hónalj, hát, felkar, vállszőr esélytelen. Undorító és ronda, nekem tökmindegy, hogy próbálják elpasszolni, hogy az miért is jó úgy, ahogy van, ha valaki velem akar járni, akkor ez nem marad. (Igen tudom, következik, hogy akinek ez akkora szívügye, az nyilván nem engem választ, és ezzel nincs semmi gond.)

De! Egyéb helyeken nem zavar. Bár jobban tetszik, ha mondjuk a mellkasát,hasát,farkát is szőrteleníti, de ha nem, akkor ezekért nem fogok problémázni.

Illetve golyók terén is csak akkor vagyok hajlandó nyalogatni, ha nem egy ősdzsungel vesz körbe.

De szerintem ez még nem egy akkora igény, és cserébe én is mindenhol szőrtelenítek, szóval ennyit szerintem elvárhatok.

21L

2012. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennél :D
2012. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

engem az is idegesít ha hónaljba szedi:D

szóval nekem mindenhol legyen szőrős! lent 'karbantarthatja'azért, ennyi

2012. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Két dolog van ezen a téren, amit én utálok.

1. Szőrös hónalj és szőrös mellkas... (mellkast nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de taszít, hónalj pedig na, pl. 40 fokban eléggé higiéniátlan...)

2. Ha egy férfi borotválja a lábát és a kezét. Na ne már. Láb és kéz pasiknál legyen szőrös.

2012. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és ott lent..Nos, ne legyen dzsungel, ennyi :)
2012. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
miért nem mondjátok azt hogy legyen teljesen csupasz és kész
2012. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nem igaz...! :) Jó pasi vagyok, tényleg... de nem fogom a mellkasom szőrteleníteni senki kedvéért, az holtbiztos. Egy lány kedvéért sem leszek sem metroszexuális sem b.zis. 28F
2012. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pasinak a lába s a karja legyen szörös a honalját borotválja s ott lent nyirja hogy ne legyen hosszu a melkason is megengedett hogyha kevés van de csak a mellei között.
2012. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hanariko ***** válasza:

láb, kar szőrös mellkas nem baj szőrős, de inkább ne xD

Hónalj legyen sima, fanszőrzet rövid, fazonírozott.

(arcszőrzet meg attól függ h kinek mi áll jól)

2012. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be a meztelencsigusz. Nem azt mondom, hogy jajjj, de szexi a szőr, de azért egy pasin legyen. Mondjuk a lábán, meg a micsodáján is...nem dzsumbi, de egy kevéske nekem kell. A hason lévő szőrcsík pedig kifejezetten szexi. :P


Azért már én sem vagyok oda, ha mellkason, háton és a hónaljon burjánzik a kis bozót...


24/n

2012. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!